Audi A4 (2012-2015)

Praktiškas, vidutinio dydžio automobilis puikiai tinkantis tiems, kurie ieško komforto. Išvaizdus, erdvus, manevringas, atlaikantis ilgiausias keliones – tinkamiausias pasirinkimas tau!

https://images.prismic.io/longo-lt/f17d1c12-af87-4a4e-a6bb-66cf53a5e0ce_mbxdvyqnkkb7hxn3qp6y.jpg?auto=compress,format

Pliusai

Kokybiškai surinktos interjero apdailos

Plati siūloma variklių gama

Patogus ir praktiškas

Minusai

Benzininiai varikliai linkę sunaudoti daugiau alyvos

Nėra talpiausias savo klasėje

Pasirinkus „S-line“ pakabą automobilis per kietas

Audi A4 (2012-2015) video apžvalga

Apie Audi A4

Audi A4 - tai praktiškas, vidutinio dydžio automobilis puikiai tinkantis ieškantiems komforto. Šis automobilis puikiai tiks važinėjantiems mieste ir užmiestyje. Audi automobilių gamyba pradėta 1994 m. Vokietijos automobilių gamintojos.

Audi A4 modelio yra penkios kartos. 1-oji karta pakeitė Audi 80 modelį. Jeigu pasidomėsime plačiau automobilių gamintojų vidine numeracija, tai suprasime, kad Audi A4 yra Audi 80 linijos tęsinys. Pradinis Audi A4 vadinamas B5 serija, po to seka visos kitos serijos nuo B6 iki B9.

A4 modeliai siūlo 2 kėbulo tipus – sedanas ir universalas. Modelis siūlo kelis apdailos lygius, tokius kaip: „Ambiente“, „Ambition“, „Attraction“, „Business“, „Pro Line“, „Sport“, „S-Line“ ir kt.

Audi A4 varikliai

Audi siūlo plačią variklių gamą nuo benzininių iki dyzelinių variklių. Benzininių variklių darbinis tūris svyruoja nuo 1,8 l iki 3,0 l Galia nuo 88 kW iki 200 kW. Dyzelinių variklių darbinis tūris svyruoja nuo 2.0 l iki 3.0 l  Galia nuo 88 kW iki 180 kW.

Jeigu šiuose varikliuose galios jums per maža galite rinktis sportiškesnes - Audi S4 arba RS4 versijas, kurios siūlo 245 kW arba 331 kW

Longo vartotojų populiariausi variklių pasirinkimai:

- Benzininis 1.8 l, 125 kW

- Benzininis 1.8 l, 88 kW

- Dyzelinis 2,0 l, 100 kW

Audi A4 įrengimas

Išorės apdaila

Visos A4 turi lengvo lydinio ratlankius bet kurioje versijoje. Tačiau kalbant apie žibintus, žibintai yra kelių tipų: halogeniniai arba xenon priekiniai, LED dienos šviesos ir galiniai žibintai.

Jeigu dairysimės į “S-Line” versiją, rasime 18 colių lengvojo lydinio ratlankius, sportiškesnes išorės apdailas ir žemesnę pakabą.

Audi A4 Salonas

Atsisėdus į automobilio vidų jus pasitiks kokybiškai surinktas interjeras turintis ergonomiką. Daugelis medžiagų – minkštos ir kokybiškos. Tačiau yra keletas apdailų iš prastesnio plastiko, kaip pavyzdys apdaila aplink spidometrą. Daugumą jungiklių, jeigu anksčiau vairavote Audi, rasite jums įprastose vietose, tačiau prie Audi A4 multimedijos sistemos teks priprasti.

Sėdynių pasirinkimas ganėtinai platus nuo paprasčiausių medžiaginių iki šildomų/ventiliuojamų, elektra valdomų tipo sėdynių su atmintimi.

Prieš įsigyjant šį automobilį siūlytumėme atkreipti dėmesį į įsigyjamo automobilių įrangą. Bazinėje komplektacijoje galite nerasti autopiloto. Jeigu įsigysite šio modelio automobilį su gausesne įranga, rasite: atstumo palaikymo sistemą, parkavimosi jutiklius priekyje ir gale, linijų palaikymo sistemą, geresnę audio įrangą, bei daug kitų funkcijų.

Erdvė automobilyje

Gale sėdintiems keleiviams ganėtinai patogu – pakankamai vietos kojoms ir galvai. Priekyje vietos šiek tiek mažiau, jeigu vairuotojo ūgis virš 185 cm gale sėdintiems keleiviams gali tapti šiek tiek ankštoka. Tačiau kadangi sėdėjimo vietos, sėdynės, vairo reguliavimo padėtys yra ganėtinai plačios, tai galima atrasti patogią sėdėjimo padėtį kiekvienam.

Bagažinės talpa: Sedanas

Sedano versija turi 480 l bagažinės dydį ir yra didesnė nei 3 serijos ir C klasės automobilių.

Bagažinės talpa: universalas

„Avant“ universalo versija turi 490 l, o su nuleistomis galinėmis sėdynėmis - iki 1430 l erdvės.

Multimedija

Kaip jau buvo minėta skyrelyje apie įrengimą - Audi A4 automobiliuose prie multimedijos sistemos teks įprasti. Multimedijos ekrano dydis ir opcijos priklauso nuo jūsų pasirinktos komplektacijos. Kokios funkcijos bus multimedijoje priklausys nuo įsigyto modelio.

Senesniuose Audi A4 modeliuose multimedijos buvo montuojamos nespalvotos, su mažesniu ekranu, be navigacijos. Naujesniuose modeliuose multimedijos dažniausiai būna su palydovine navigacija, Bluetooth laisvų rankų įrangą ir geresne audio sistema.

Audi A4 kelyje

Automobilis komfortiškas ir puikiai valdomas mieste ir užmiestyje, bet kokia kelio danga. Geros garso izoliacijos dėka ir dėl komfortiškos pakabos – jausitės puikiai net važiuojant ilgesnėse kelionėse.

Pakaba ties kiekviena karta buvo tobulinama. Šios kartos Audi A4 pakaba yra patikima ir puikiai sugerianti kelio nelygumus. Tai užtikrina puiku sukibimą važiuojant į posūkius net ir didesniu greičiu.

Pavarų dėžė

Šiuos automobilius galite įsigyti su 6 pavarų mechanine greičių dėže arba 7 pavarų „Stronic“ ir 8 pavarų „Multitronic“ automatine greičių dėže.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sąnaudos yra apie 6 l. Kiek degalų sunaudosite labai priklauso nuo jūsų pasirinkto variklio, pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!