Sužinokite apie mus daugiau

UAB „Longo LT“ yra „LONGO GROUP“, didžiausio naudotų automobilių pardavėjo Baltijos šalyse, dalis, keičianti rinką ir tenkinanti aukščiausius klientų keliamus standartus.

Mūsų įmonė susikūrė 2018 metais ir šiandien veikia visose trijose Baltijos šalyse ir turi aptarnavimo centrus Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Rygoje, Daugavpilyje, Taline, Narvoje ir Belostoke. Sužinokite apie mūsų įmonę skaitydami žemiau pateiktą informaciją.

1. Kokia mūsų misija?
2. Kokie mūsų pažadai klientams?
3. Kur įsikūrę „Longo“ naudotų automobilių centrai?

1. Kokia mūsų misija?

Mes siekiame užtikrinti, kad kitą savo automobilį įsigytumėte skaidriai, saugiai ir kad jūsų patirtis perkant būtų nepriekaištinga. Mes norime, kad Jūs galėtumėte išsirinkti automobilį iš plataus asortimento, jį nusipirkti ir atlikti visas finansines operacijas tą pačią dieną ir išvažiuoti iš automobilių aikštelės patenkintas(-a) tiek automobiliu, tiek suteiktų paslaugų kokybe. Sužinokite apie tai daugiau „Kaip mes dirbame“.

2. Kokie mūsų pažadai klientams?

„Longo“ siekia išpildyti tris pažadus klientams:
PLATUS ASORTIMENTAS: Didžiausias ir plačiausias konkurencingos kainos populiarių modelių naudotų automobilių pasirinkimas Baltijos šalyse.
PATOGU IR SAUGU: Patogiausias ir saugiausias naudotų automobilių pirkimas nuo pradžios iki pabaigos tiek internetu, tiek fizinėje pardavimo vietoje.
AUKŠČIAUSI STANDARTAI: Tik kokybiški, garantuotos ridos, techniškai sutvarkyti ir išvalyti automobiliai su visa prieinama istorija.
Daugiau apie tai, kaip dirbame.

3. Kur įsikūrę „Longo“ naudotų automobilių pardavimo centrai?

Mūsų naudotų automobilių pardavimo centrai yra įsikūrę lengvai pasiekiamose vietos visose Baltijos šalių sostinėse. Suplanuokite kitą apsilankymą ir apžiūrėkite kitą savo automobilį iš „Longo“:
www.longo.lt | Vilnius, Parodu g. 2

„Longo“ Vilniaus klientų aptarnavimo centrą rasite prie „LitExpo“ Lietuvos parodų ir kongresų centro, pasukę į Laisvės pr. išvažiavimą iš kelio E28.
www.longo.lt | Panevėžys, Vakarinė g. 61

„Longo" Panevėžio klientų aptarnavimo centrą rasite didžiausiame miesto prekybos centre RYO (Vakarinė g. 61, Panevėžys).
www.longo.lt | Klaipėda, Šilutės pl. 49A

„Longo" Klaipėdos klientų aptarnavimo centrą rasite netoli vieno didžiausio prekybos centro „Banginis“, Šilutės pl. 49A, Klaipėda.
www.longo.lv | Ryga, Mūkusalas 72a

„Longo“ Rygos klientų aptarnavimo centrą rasite greta „Rīga Plaza“ prekybos centro, prie A7/A8 Mūkusalas aplinkelio.
www.longo.lv | Daugavpils, Muzeja street 4a

Daugpilio Longo.lv konsultacijų centras yra miesto centre, šalia Daugpilio miesto tarybos. Privažiuoti nuo viaduko patogu tiek Saulės, tiek Teatro gatve, pasukus į Muzėjos gatvę. Automobilių stovėjimo aikštelė klientams yra kieme.

www.longo.ee | Talinas, Peterburi tee 81

Centras įsikūręs Talino Lasnamē rajone, netoli „TV3“ biurų pastato, prie greitkelio Nr. 1 (Narva – Talinas, E20)

 

www.longo.ee | Talinas, Fama põik 10, Narva

 

Longo Narva klientų aptarnavimo centras yra įsikūręs viename iš didžiausių prekybos centrų Narvoje „Fama“. Prekybos centrą galite rasti Talino-Narvos greitkelyje.

www.longo.pl | Białystok, Elewatorska 29

„Longo“ Lenkijos klientų aptarnavimo centras yra įsikūręs prie greitkelio išvažiavimo iš Varšuvos.
Longo siūlo 28 automobilių markių ir 901 automobilių

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!