Kaip įsigyjame "Longo" automobilius?

Įsigydami automobilį iš patikimų tiekėjų Belgijoje ir Olandijoje, mes kruopščiai atrenkame automobilius ir didžiuojamės galėdami pasakyti, kad

Ne kiekvienas automobilis, gali būti „Longo“ automobiliu.

Svarbiausi punktai, kuriais vadovaujamės prieš įsigydami automobilį:

Tikra rida

Kiekvienam automobiliui atliekami griežti ridos tikrinimo procesai, kurie leidžia užtikrinti kiekvienos „Longo“ transporto priemonės informacijos skaidrumą.

Jokių rimtų avarijų

Mes teikiame pirmenybę saugumui, neįsigydami automobilių, kurie pateko į avarijas, turinčias įtakos automobilio vientisumui. Kiekvienas klientas gali jaustis užtikrintai dėl jų pasirinkto automobilio būklės!

Aiški automobilio kilmė

„Longo“ garantuoja kiekvieno automobilio kilmės visišką skaidrumą. Gauname ir pateikiame dokumentus, įrodančius transporto priemonės istoriją, ankstesnių savininkų skaičių ir jų teisinį statusą.

Jokių nuomojamų automobilių

Istorijos patikrinimas leidžia mums neįtraukti intensyviai naudojamų automobilių į pirkimą. Renkamės tik gerai prižiūrimus automobilius.

Tik automobiliai, kurie neturi finansinių ir teisinių įsiskolinimų

Tikrindami istoriją neįtraukiame automobilių, kurie kada nors buvo pavogti arba automobilių, turinčių įsipareigojimų ar netikslumų, susijusių su kredito istorija.

Specialistų kruopščiai atrinkti patraukliausi modeliai ir specifikacijos

Mūsų ekspertų komanda kruopščiai atrenka patraukliausius automobilių modelius su optimaliomis specifikacijomis, suteikdama klientams aukščiausios kokybės transporto priemones, atitinkančias jų pageidavimus.

Plati duomenų bazė, klientams prieinami dokumentai: „Longo“ deda visas pastangas, kad suteiktų klientams prieigą prie išsamios transporto priemonės informacijos ir atitinkamų dokumentų, leidžiančių jiems gauti vertingos informacijos apie pasirinktos transporto priemonės kilmę ir istoriją.

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!