Kaip paruošiame "Longo" automobilius prieš pardavimą?

"Longo" siekia rinkai suteikti visiškai naują kokybės lygį. Mes remiamės sąžiningumu, skaidrumu, aukšta ir vienoda visų mūsų siūlomų automobilių kokybe. Štai kodėl visi mūsų automobiliai praeina griežtą paruošimo procesą. Pasirinkus "Longo" automobilį, jums nereikia jaudintis dėl papildomų išlaidų ar automobilio taisymo - galite juo mėgautis be baimių.

Jums siūlome automobilius, paruoštus sklandžiam važiavimui.

Įsigijus automobilius iš patikimų tiekėjų, kiekvienas iš jų keliauja į „Longo“ paruošimo centrą Panevėžyje. Turime savo paruošimo centrą, kuriame daugiau nei 60 specialistų visapusiškai paruošia automobilius prieš įkeliant automobilį į mūsų svetainę.

Visas procesas prasideda išsamia 150 taškų diagnostika. Mes patikriname ne tik svarbiausius pagrindinių mechaninių sistemų komponentus, bet taip pat tokias detales kaip radijo veikimas ar salono būklė.

Mūsų paruošimo centre įrengta 20 remonto stočių, į kurias automobilis važiuoja po diagnostikos. Šaliname ne tik mechaninius defektus, kurie bus tikrinami techninės (registracijos) apžiūros metu. Užtikriname, kad visi komponentai veiktų tinkamai. Nuo lempučių iki oro kondicionierių, nuo sėdynių šildymo iki stabdžių - automobiliai, kurie patenka į www.longo.lt svetainę, yra tvarkingi ir paruošti važiuoti.

Mes rūpinamės ne tik automobilio technine būkle! Žinome, kokia svarbi vizualinė išvaizda renkantis  automobilį. Įsigydami „Longo“ galite būti ramūs, kad automobilis nebus su susidėvėjusiu vairu ar akivaizdžiu durų įlenkimu. Esant poreikiui, keičiame, restauruojame, perdažome (naudojame ekologiškus vandens pagrindo dažus). Jūsų rankose atsiduria puikiai važiuojantis automobilis, kuris džiugina akį. 

 

Tai dar ne kelio pabaiga! Po visų remonto darbų kiekvienas automobilis yra profesionaliai išvalomas ekologiškais produktais. Du žmonės kruopščiai valo ir dezinfekuoja transporto priemonės saloną, visas procesas trunka daugiau nei 90 minučių. Automobilyje nerasite pėdsakų iš ankstesnio savininko.

 

Atėjo laikas blykstei! Mūsų automatizuota studija fotografuoja transporto priemonę iš visų pusių. Pateikiame išsamias, aukštos kokybės nuotraukas (klasikines ir 360°), kad galėtumėte kruopščiai apžiūrėti automobilį net neišeidami iš namų.

Turėdami išsamią informaciją, nuotraukas ir dokumentus, mūsų automobiliai galimi keturiose šalyse ir pasiruošę rasti savo naująjį savininką.

Apibendrinant: kiekvienam "Longo" automobiliui atliekama išsami apžiūra ir būtinas remontas, kuris garantuoja, kad jis sėkmingai gaus techninę (registracijos) apžiūrą. Be to, rūpinamės tais elementais, kurie neturi įtakos vairavimo saugumui, tačiau yra svarbūs vairavimo komfortui. Galiausiai dedame papildomas pastangas, kad kiekvienas automobilis atrodytų gerai.

Jokių kompromisų – kiekvienam automobiliui atliekamas identiškas procesas, nepriklausomai nuo jo kainos.

Visiškas skaidrumas - pateikiame kiekvieno automobilio diagnostikos ataskaitą. Tai reiškia, kad jūs aiškiai matysite, kokios būklės automobilį įsigijome mes ir koks jis tapo po "Longo" prisilietimo.

Jokių netikėtumų - jokių paslėptų defektų, jokių netikėtų gedimų iškart po įsigijimo.

Mes viskuo pasirūpinome, kad jums liktų tik mėgautis nauju automobiliu ir vairavimo džiaugsmu!

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!