Kaip galiu patikrinti automobilį?

Bandomasis važiavimas bei nuodugni apžiūra yra ypatingai svarbūs prieš perkant automobilį. Tai geriausia galimybė įsitikinti, kad pasirinktas automobilis atitinka jūsų lūkesčius bei reikalavimus, jog jis jums patogus, malonus vairuoti bei tenkina visus jūsų poreikius. Mes vertiname savo reputaciją dėl patikimumo ir skaidrumo, todėl siūlome bandomuosius važiavimus mieste su kiekvienu iš savo automobilių Taip pat galite automobilį nuvaryti į techninio aptarnavimo centrą, kad apžiūrą atliktų trečioji šalis. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galite patikrinti kitą savo „Longo“ automobilį.

1. Kaip galiu atlikti bandomąjį važiavimą?
2. Ar galiu automobilį patikrinti savo pasirinktame servise?
3. Ar automobilį gali patikrinti mano pasirinktas mechanikas?
4. Kokios papildomos informacijos apie automobilį galiu gauti?

 

Kaip galiu atlikti bandomąjį važiavimą?

Bandomąjį važiavimą galite atlikti su visais automobiliais, esančiais pardavimo vietoje. Galite susitarti ir rezervuoti bandomąjį važiavimą Jums patogiu laiku. Atkreipkite dėmesį į tai, kad dėl miesto eismo bandomasis važiavimas paprastai trunka apie 30 minučių. Jei bandomojo važiavimo metu jums kiltų klausimų apie automobilį ar pardavimo procesą, visus atsakymus gausite iš karto grįžę į pardavimo vietą.

Prieš bandomąjį važiavimą automobilis bus paruoštas ir pateikti visi dokumentai, reikalingi saugiam vairavimui. Nepamirškite pasiimti vairuotojo pažymėjimo. Apie tai Jums taip primins mūsų pardavimų vadybininkas(-ė).
Jei į mūsų aikštelę atvyksite nerezervavę bandomojo važiavimo iš anksto, vis dar turėsite galimybę jį atlikti, tačiau jums gali tekti šiek tiek palaukti. Laukimo laikas priklauso nuo tuo metu aptarnaujamų klientų skaičiaus. Pirmenybė teikiama iš anksto užsakytiems bandomiesiems važiavimams.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad bandomųjų važiavimų skaičius nėra ribojamas. Galite pateikti prašymą keletui bandomųjų važiavimų tą pačią dieną. Tai leis jums geriau susipažinti su automobiliais, apie kuriuos svarstote, bei padės priimt galutinį sprendimą.

Longo siūlo 28 automobilių markių ir 903 automobilių

Ar galiu automobilį patikrinti savo pasirinktame servise?

Visi „Longo“ automobiliai yra nuodugniai patikrinti ir visiškai atnaujinti tam, kad mūsų klientai galėtų būti visiškai ramūs dėl išsirinkto automobilio būklės. Tačiau neprivalote pasikliauti tik mūsų žodžiais – galite automobilį nuvaryti patikrinti į pasirinktą servisą.

Rekomenduojame automobilį varyti į autorizuotą arba geros reputacijos servisą, teikiantį išsamią ir kokybišką informaciją. Mūsų aptarnavimo specialistas nuvarys automobilį į Jūsų pasirinktą servisą bet kuriuo Jūsų nurodytu laiku. Taikomas 19 €/val transportavimo mokestis (apžiūra paprastai netrunka ilgiau nei 2 valandas).
Susisiekite su „Longo“ ir pateikite prašymą dėl patikrinimo trečiosios šalies servise.

Ar automobilį gali patikrinti mano pasirinktas mechanikas?

Bet kurį automobilį mūsų pardavimo vietose galite patikrinti padedamas savo pasirinkto mechaniko. Jums bus leista prijungti diagnostikos įrenginį prie automobilio kompiuterio.

Kokios papildomos informacijos galiu gauti apie automobilį?

Informacija apie kiekvieną automobilį bei jo privalumus kartu su automobilio nuotraukų galerija bei virtualiu 360° turu pateikta mūsų interneto svetainėje. Taip pat apsilankymo metu pardavimų vadybininkas jums pristatys automobilį bei jo ridą, istoriją bei mūsų specialistų suteiktas technines paslaugas.

Longo siūlo 28 automobilių markių ir 903 automobilių

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!