Longo automobilio garantija

Jei norite pirkti naudotą automobilį, labai svarbu pasidomėti, ar pardavėjas suteikia kokią nors garantiją. Tam, kad automobilį pirkti būtų saugiau, mes siūlome realią garantiją visiems savo automobiliams, kad būtumėte apsaugotas(-a), jei automobiliui kas nors nutiktų. Jei taip nutiktų, pagal mūsų suteiktos garantijos sąlygas automobilį sutaisysime nemokamai.

Naudoto automobilio garantija yra sutartis, kuria pažadama padengti tam tikrų taisymo darbų išlaidas. Šios garantijos veikia panašiai kaip gamintojo garantijos. Automobiliui sugedus Jūs nugabensite automobilį į licencijuotas dirbtuves, kad būtų atlikta diagnostika. Jei jūsų garantija apima reikalingus taisymo darbus, administratorius padengs remonto išlaidas ir atskaitys iš jūsų atskaitytinas sumas.

1. Kur galite įsigyti naudoto automobilio garantiją?
2. „Longo“ garantija. Kas tai?
3. Ką apimą „Longo“ garantija?
4. Kaip pateikti prašymą „Longo“ garantijai gauti?
5. Kaip pasinaudoti garantija?

1. Kur galite įsigyti naudoto automobilio garantiją?

Garantijos pažadas turi būti pagrįstas galėjimu tokį pažadą išpildyti tiek išteklių, tiek kompetencijos atžvilgiu. Todėl ne visi naudotų automobilių pardavėjai gali suteikti tokią garantiją. „Longo“ tokią garantiją gali suteikti, nes turi įgudusių specialistų komandą ir gera įranga aprūpintus paslaugų centrus, taip pat įdeda daug darbo atlikdama išankstinį automobilių patikrinimą bei paruošdama pardavimui.

2. „Longo“ garantija. Kas tai?

Kiekvienas „Longo“ automobilis yra nuodugniai patikrinamas, taip pat įvairiose duomenų bazėse patikrinama jo istorija, kad būtų užtikrinta, jog automobilio būklė atitinka „Longo“ iškeltus aukštus standartus.

Automobiliai prieš pristatant į pardavimo vietą pagal 150 punktų kontrolinį sąrašą nuodugniai patikrinami mūsų kvalifikuotų specialistų tam skirtame paruošimo centre. Nuotraukos ir aprašymai, kuriuos galite matyti pasiūlymų sąraše, atitinka realią automobilių būklę. (Skaityti daugiau apie tai, kaip ruošiami „Longo“ automobiliai, galite )

Labai tikėtina, kad patenkintas klientas pasidalins geru žodžiu apie mūsų paslaugas. Tai dar viena gera priežastis, kodėl kiekvienam automobiliui suteikiame 2 mėnesių arba 3000 km garantiją.

3. Ką apimą „Longo“ garantija?

Net patys patikimiausi automobiliai kartais mus nuvilia. Bet koks gedimas gali trikdyti, sukelti nepatogumų bei pridėti papildomų išlaidų. „Longo“ garantija apima visas pagrindines automobilio dalis: variklį, pavarų dėžę, starterį, generatorių bei reduktorių (visą „Longo“ garantijos sutartį galite peržiūrėti čia).

4. Kaip pateikti prašymą „Longo“ garantijai gauti?

Tai lengva. Jei perkate automobilį iš „Longo“, garantija jau yra sandorio dalis, nes mes norime, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir užtikrinti dėl savo sprendimo pirkti automobilį.

5. Kaip pasinaudoti garantija?

1. Turėtumėte kaip įmanoma greičiau susisiekti su mūsų pardavimų specialistu, paskambindami numeriu 52030012 arba elektroniniu paštu garantija@longo.lt; 
2. Pasikalbėję su mūsų pardavimų specialistu, kaip įmanoma greičiau atvarykite automobilį į „Longo“ pardavimų vietą;
3. Atidavus automobilį, bus surašyta ataskaita apie trūkumus ir jūsų automobilis bus išsiųstas atlikti diagnostikai;
4. Turėdami diagnostinius duomenis priimsime sprendimą dėl geriausio būdo sutaisyti automobilį pagal garantijos sąlygas;
5. Automobilio garantinio taisymo laikotarpiui įtakos gali turėti dalių įsigijimas ir pakeitimas, kai to reikia;
6. Mes jums pranešime apie aptarnavimo eigą bei numatomą jūsų automobilio grąžinimo datą;
7. Automobilį sėkmingai sutaisius, galėsite jį pasiimti iš „Longo“ prekybos vietos.

Svarbu:

1. Jei reikalinga nutempimo paslauga, klientas(-ė) turės padengti  transportavimo išlaidas.
2. „Longo“ garantinio taisymo laikotarpiui pakaitinio automobilio nesuteikia. Daugiau apie garantijos sutartį skaitykite čia.
3. Garantinis reikalavimas bus automatiškai atmestas, jei apgadinta arba defektų turinti dalis jau yra taisyta arba keista trečiosios šalies.
Longo siūlo 28 automobilių markių ir 1015 automobilių

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!