Kaip mes dirbame?

Siūlydami savo klientams išskirtinę, visiškai skaidrią ir patikimą automobilių pirkimo patirtį, mes keičiame Baltijos šalių naudotų automobilių rinką. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip Longo ieško, perka ir ruošia savo automobilius prieš pristatydami juos į pardavimo aikšteles.

1. Kodėl verta rinktis automobilį iš Longo?
2. Kaip mūsų automobiliai paruošiami prieš publikuojant juos internete?
3. Kaip vyksta mūsų automobilių fotosesija?

1. Kodėl verta rinktis automobilį iš Longo?

Nuo pat pradžių mes, Longo, buvome ir esame labai atidūs, pasirenkant ką pirkti ir siūlyti Jums, Longo klientams, visose Baltijos šalyse. Turėtumėte žinoti, kad ne kiekvienas automobilis kurį galime nupirkti tampa Longo automobiliu. Prieš perkant automobilius Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje, jie kruopščiai apžiūrimi ir įvertinami, taip pat išsamiai patikrinami įvairiose duomenų bazėse. Mes norime būti visiškai tikri, kad kiekvieno automobilio kokybė ir būklė atitiks aukštus standartus, kurie yra keliami visiems Longo automobiliams.
Kiekvienas Longo automobilis:
- yra kompetentingai ir profesionaliai parinktas ir perkamas mūsų pačių specialistų;
- Longo Certified sertifikatas garantuoja 100% tikrą ridos istoriją, patvirtintą oficialiais dokumentais
- niekada nebuvo pavogtas ir nedalyvavo dideliuose eismo įvykiuose;
- niekada nebuvo naudojamas kaip taksi ar nuomos automobilis;
- nėra įkeistas ar kitaip įtrauktas į kitus finansinius įsipareigojimus;
- turi tinkamai apskaičiuotą galutinę kainą – įvertinant automobilio pagaminimo metus, esamą ridą, spalvą, būklę ir techninius parametrus, įskaitant variklio darbinį tūrį, pavarų dėžę ir kitus parametrus.

Longo pirkimo skyrius nuolat siekia savo klientams pasiūlyti platų, patikimų naudotų automobilių Baltijos regione asortimentą. Šiuo metu internete turime daugiau nei 26 markių ir daugiau nei 1000 automobilių. Mūsų patirtis ir padėtis rinkoje leidžia į Baltijos rinką nuolat tiekti naujus modelius, plečiant turimą asortimentą.

Daugiau nei 14 000 klientų jau įsigijo automobilį iš Longo - Klientai vertina išskirtinę pirkimo patirtį, kuri yra skaidri ir patikima. Būtent tai mūsų įmonė siūlo visiems Klientams.

2. Kaip mūsų automobiliai paruošiami prieš publikuojant juos internete?

Kiekvienas naudotas Longo automobilis prieš pasirodant internete yra kruopščiai apžiūrimas ir aptarnaujamas, todėl mūsų klientai gali būti visiškai tikri dėl savo būsimo automobilio būklės!
Kiekvienam Longo automobiliui mūsų paruošimo centre yra atliekama nuodugni 150 punktų patikra. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai tikrina viską – nuo variklio, transmisijos, stabdžių ir pakabos iki elektros sistemų, kėbulo ir salono.

150 punktų patikrinimas yra padalintas į šiuos etapus:

- priėmimas (vizualinė automobilio apžiūra atvykus į paruošimo centrą – patikrinama ar transportavimo metu automobilis nebuvo pažeistas);
- mechaninių dalių patikra, įskaitant techninę priežiūrą;
- Elektroninės dalies diagnostika;
- vidaus patikrinimas, įskaitant valymą;
- išorės valymas ir poliravimas;
- perdavimas išvežimui į pardavimo aikštelę.

Daugiau nei 60 specialistų kasdien dirba paruošimo centre, kad paruoštų naudotus automobilius pagal aukščiausius mūsų pardavimo standartus.

3. Kaip vyksta mūsų automobilių fotosesija?

Po kiekvieno automobilio patikros ir aptarnavimo, kitas jo kelionės žingsnis – fotosesija pirmoje visiškai automatizuotoje 3D fotostudijoje Baltijos šalyse.
Studija atlieka 360° automobilių fotografijas kiekvienam Longo automobiliui – kiekvienas automobilis nufotografuojamas daugiau nei 455 skirtingais kampais, kiekvienam klientui suteikiant išsamią interjero ir išorės nuotraukų galeriją, įskaitant 360° virtualias keliones tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Vertinant skaidrumą, reikėtų pažymėti, kad šios nuotraukos nebuvo koreguotos Photoshop ar kitomis nuotraukų redagavimo programomis.

Po fotosesijos automobiliai patalpinami į Longo internetinę svetainę ir publikuojami visose Baltijos šalyse, pasiruošę ir laukiantys kelionės pas naujus savininkus – mūsų klientus.
Longo siūlo 29 automobilių markių ir 865 automobilių

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!