Kaip vyksta pardavimo procesas?

Užsiimdami šiuo verslu, norime tai daryti tinkamai! Kiekvienas „Longo“ automobilis yra patikrinamas – nuodugniai apžiūrimas prieš parduodant ir patikrinamas pagal 150 automobilio apžiūros punktų mūsų tam skirtame paruošimo centre. Šį patikrinimą atlieka kvalifikuoti specialistai. Nuotraukos ir aprašymai, kuriuos matote mūsų pasiūlymų sąraše, atspindi realią automobilio būklę tuomet, kai jis atvaromas į vieną iš mūsų pardavimo centrų. Toliau rasite daugiau informacijos apie tai, ką turėtumėte žinoti pirkdami automobilį iš „Longo“.

1. Kaip rasti automobilį, kuris man geriausiai tinka?
2. Kaip galiu jį išbandyti?
3. Ar kaina galutinė?
4. Kaip galiu sumokėti už automobilį?
5. Kaip galiu gauti savo automobilį?
6. Ar mano automobiliui suteikiama garantija?

1. Kaip rasti automobilį, kuris man geriausiai tinka?

Su „Longo“ internetu galite rasti savo kitą arba pirmąjį automobilį mūsų interneto svetainėje www.longo.lt, kurioje rasite daugiau nei 750 26 skirtingų markių automobilių. Visi automobiliai mūsų svetainės sąraše priklauso „Longo“ ir kiekvienas iš jų prieš pasirodydamas internete yra atsargiai parenkamas ir paruošiamas, kad būtų užtikrinta kokybė. Taip pat, kad Jums būtų ramiau, mūsų automobiliams suteikiama garantija.

Pradėkite savo kelionę ieškodami automobilio mūsų kataloge. Pasirinkdami filtrus, atitinkančius Jūsų poreikius ir norus (galimas net 21 skirtingas filtras), Jūs atrasite geriausiai Jums tinkantį automobilį!

Patys populiariausi mūsų filtrai yra:

Markė/modelis – raskite Jums patrauklią markę;
Metai – pasirinkite norimus automobilio pagaminimo metus;
Rida – pasirinkite norimus odometro rodmenis;
Kuro tipas – pasirinkite norimą kuro tipą, taip pat yra elektrinių ir hibridinių automobilių filtrai;
Kėbulo tipas – pasirinkite kėbulo tipą (pavyzdžiui, sedanas, hečbekas ir t.t.);
Variklio darbinis tūris – tiems, kurie nori konkretaus darbinio tūrio variklio;
Pavarų dėžė – galite pasirinkti tarp automatinių ir mechaninių pavarų dėžių;
Kaina – nustatykite didžiausią, mažiausią ar vidurinę kainą, kurią esate pasiruošę mokėti.
Spalva – bus rodomi visi pasirinktos spalvos automobiliai;
Sėdimų vietų skaičius – jei ieškote septynių sėdimų vietų automobilio visai šeimai;
Pasirinkdami filtrus sutrumpinsite pasiūlymų sąrašą iki sąrašo automobilių, atitinkančių Jūsų kriterijus. Tada galite pasirinkti daugiau filtrų, kad sąrašą sutrumpintumėte dar labiau, arba apžiūrėti kiekvieną automobilį. Susipažinkite su esminėmis automobilio savybėmis, įranga, privalumais bei „Longo“ sertifikatu. Naršykite po mūsų automobilių galeriją ir pasinaudokite galimybe leistis į 360 vidaus ir išorės turų. Didinimo funkcija leis iš arti apžiūrėti kiekvieną automobilio dalį.

Radę automobilį, kuris atitinka Jūsų reikalavimus, galite susitarti dėl susitikimo su pardavimų specialistu arba rezervuoti jį iš karto!

2. Kaip galiu jį išbandyti?

Bandomasis važiavimas bei nuodugnus patikrinimas yra ypač svarbūs prieš perkant automobilį. Tai geriausia proga įsitikinti, kad išsirinktas automobilis atitinka Jūsų norus ir reikalavimus, kad patogiai jaučiatės, Jums patinka jį vairuoti ir kad jis atitinka visus Jūsų poreikius. Mes vertiname savo reputaciją dėl patikimui ir skaidrumo, todėl siūlome bandomuosius važiavimus mieste su kiekvienu iš mūsų automobilių. Taip pat galite nuvaryti automobilį patikrinti į trečiosios šalies servisą.
Daugiau apie bandomuosius „Longo“ važiavimus rasite čia.

3. Ar kaina galutinė?

Mes taip pat vertiname skaidrumą dėl kainos. Kiekvienam „Longo“ automobiliui nustatyta tinkamai apskaičiuota galutinė kaina, paremta pagaminimo metais, rida, spalva, būkle bei techniniais parametrais, tokiais kaip darbinis variklio tūris, pavarų dėžė, transmisija bei kitais parametrais.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad jei pirkdami Lietuvoje išsirinksite automobilį iš vienos iš kitų mūsų prekybos vietų (Talino ar Rygos), bus taikomas papildomas automobilio atgabenimo mokestis (99€ su PVM) bei mokesčiai, susiję su automobilio registravimu Lietuvos Respublikoje (100€ su PVM). Norėdami sužinoti apie šias paslaugas, skaitykite toliau.

Atkirpkite dėmesį į tai, kad visi klientai gali apsilankyti mūsų filialuose Rygoje [www.longo.lv] ir Taline [www.longo.ee], apžiūrėti automobilius ir asmeniškai juos nusipirkti. Sąnaudų atžvilgiu, klientai gali tikėtis panašių išlaidų (galimai didesnių, nes mokestis turės būti mokamas už visus kalendorinius metus, taip pat sugaištama daugiau laiko).

Mes siūlome atlikti šiuos procesus už Jus, taip taupydami Jūsų laiką ir energiją, kad gautumėte savo automobilį kaip galima greičiau.

4. Kaip galiu sumokėti už automobilį?

Jūs pasiruošę pirkti automobilį iš „Longo“ ir norite sužinoti apie Jums geriausias finansines galimybes. Galimybių yra keletas – nuo skolinimosi iš banko ar naudojimosi išperkamosios nuomos partnerio paslaugomis iki mokėjimo savo santaupomis. Daugiau apie geriausiai jums tinkantį sprendimą sužinokite čia.

5. Kaip galiu gauti savo automobilį?

Apmokėjus sąskaitą faktūrą, savo automobilį galėsite pasiimti iš mūsų prekybos vietos Vilniuje, esančios Parodų g. 2. Taip pat galime atvaryti automobilį prie Jūsų namų už papildomą 99€ mokestį.

6. Ar mano automobiliui bus suteikta garantija?

Kiekvienam savo automobiliui siūlome realią 2 mėnesių ar 3000 km garantiją. Tai suteikia saugumo jausmą, jei kas nors nutiktų automobiliui. Jei taip nutiktų, sutaisysime jį be papildomų mokesčių pagal mūsų suteiktos garantijos sąlygas. Daugiau apie „Longo“ garantiją skaitykite čia.
Longo siūlo 28 automobilių markių ir 885 automobilių

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!