Renault Talisman

Renault Talisman yra puikus pasirinkimas ieškantiems išvaizdaus ir komfortiško automobilio, tinkamo važinėti tiek miesto, tiek užmiesčio keliais.

https://images.prismic.io/longo-lt/6e25358e-0954-47b6-93be-424dfc22e950_yet9fldww0ughe41namh.jpg?auto=compress,format

Pliusai

Šiuolaikiškas dizainas

Erdvi bagažinė

Mažos kuro sąnaudos ir komfortiška pakaba

Minusai

Dėl minkštos pakabos svyra posūkiuose

Iki 2017 m. buvo galimas brokas stabdžių sistemoje

Sunkiai valdoma informacinė sistema

Apie Renault Talisman

Pirmoji ir vienintelė Renault Talisman karta, pradėta gaminti 2015 m. ir gaminta iki šių metų vasario. Automobilis buvo išleistas kaip tiesioginis Lagūnos modelio pakeitimas, paremtas ta pačia klasikine šeimos automobilio architektūra, kuria remiasi nauji Renault Espace, Renault Kadjar ir Nissan Qashqai automobiliai.

Renault Talisman video apžvalga

Renault Talisman galima rinktis tik iš dviejų kėbulo tipų: sedanas arba universalas.

Gamybos pradžioje, Europos rinkai buvo numatytos penkios apdailos versijos: Life, Zen, Business, Intense ir Initiale Paris, tačiau po trejų metų gamybos, 2018 m. buvo pridėta sportinė versija, pavadinta S Edition.

Renault Talisman varikliai

Renault Talisman siūlo net 9 variklio opcijas: 4 benzininiai varikliai, kurių galia svyruoja nuo 110 kW iki 165 kW, ir 5 dyzeliniai varikliai, kurių galia svyruoja nuo 81 kW iki 118 kW.

Populiariausi variklių pasirinkimai yra:

- 1.5dCi (81kW) - maksimalus greitis 185km/h;

- 1.6dCi (96kW) - maksimalus greitis 200km/h;

- 1.6TCe (110kW) - maksimalus greitis 209km/h;

- 1.6dCi (118kW) - maksimalus greitis 213km/h.

Renault Talisman Įrengimas

Talisman yra šiek tiek didesnis nei Laguna, jo svorio centras yra žemesnis. Renault Talisman daugiausia dėmesio skyrė dizainui, įrangai ir komfortui, siekdama atgauti dalį didelių šeimyninių automobilių rinkos segmente.

Išorės apdaila

Chromo naudojimas apdailoje pabrėžia Talisman silueto eleganciją. Juostelė eina per šoninių langų perimetrą, o kita ant priekinio sparno ir durų apvado.

Ši, rodyklės formos funkcija prisiliečia prie sportinio automobilio dizaino, kad pabrėžtų ir aerodinaminį efektyvumą.

Renault Talisman Salonas

Salonas turi tikrai tvirtas, kokybiškai surinktas medžiagas, kurios minkštos, nebarška. Sėdynės turi tikrai tvirtą ir didelį atlošą ir reguliuojasi ganėtinai plačiai, todėl galima sėdėti pakankamai arti ir taip pat pakankamai toli atsitraukti, todėl patogiai jausis tiek žemesnis, tiek aukštas vairuotojas.

Salono medžiagos labai priklauso nuo pasiriktos komplektacijos. Jis gali būti pilnai medžiaginis arba odinis. Pasirinkus gausesnę įrangą, galima gauti šildomas bei ventililiuojamas sėdynes su masažo funkcija.

Jeigu jums dar trūksta rafinuotumo ir elegancijos šio automobilio viduje, galima pasirinkti automobilį su aukštesnio lygio apdaila ir mėgautis elegantiškomis medžio detalėmis ant priekinio skydelio, bei durų apmušimo.

Erdvė automobilyje

Tiek priekyje, tiek gale Renault Talisman siūlo daug vietos tiek galvai, tiek kojoms. Net ir atitraukus vairuotojo sėdynę iki galo vietos gale kojoms užtenka. Gale drąsiai telpa trys keleiviai, tačiau, dėl per vidurį įrengto porankio, viduryje sėdinčiam keleiviui sėdėti jau bus nepatogu.

Standartiškai, gale rasite įrengtus Isofix sujungimus, todėl saugiai galėsite pritaisyti vaikišką kėdutę.

Įprastai, renkantis tokio dydžio automobilį, klientai tikisi didelės bagažinės ir Renault Talisman tikrai gali tai pasiūlyti.

Bagažinės talpa - sedanas

sedano kėbule rasite bagažinę, kurios talpa 608 L.

Norint pasididinti turimą tūrį, galima atlenkti galines sėdynes.

Bagažinės talpa - universalas

Pasirinkus universalo kėbulą, jūs gausite bagažinės tūris 572 L.

Nuleidus sėdynes, tūrį galite padidinti iki 1681 L.

Multimedija

Multimediją galima gauti su 7 colių horizontaliu ekranu arba su 8,7 colių vertikaliu ekranu priklausomai nuo komplektacijos ir apdailos paketo. Kad ir kurį variantą pasirinksite, gausite nemažai funkcijų.

Jei jums patogu, galite ekraną naudoti kaip jutiminį (liečiamą), o jei nenorite nučiupinėti ekrano, gamintojas apie tai pagalvojo, ir kad jums būtų patogu, galite jį valdyti ir fiziniais mygtukais arba ratuku, kurio pagalba galima reguliuoti ekraną ir pasirinkti jus dominančią funkciją.

Talisman taip pat turi įdiegtą Multi Sens sistemą. Šios sistemos pagalba, Jūs galite pasirinkti jums tinkamiausią režimą: Sport, Comfort, Neutral, Eco ir Personal. Pasirinkus režimą, automobilis automatiškai keičia konfigūracijas salone: skydelio apšvietimas, ambient lighting, kad jaustumėtės jaukiai ir patogiai. Iš techninės pusės, jei pasirinkote modelį su pneumatine pakaba, keisis važiuoklės darbas ir greičio pedalo jautrumas.

Pasirinkus, į multimedijos paketą gali būti įtraukta galybė papildomų funkcijų, tokių kaip: atstumo palaikymo sistema, ženklų atpažinimo sistema, juostos palaikymo sistema, aktyvi greičio palaikymo sistema, aklosios zonos sistema ir visa kita, kas reikalauja dėmesio jūsų saugumui.

Renault Talisman kelyje

Renault Talisman yra puikus modelis ieškantiems komfortiško automobilio važinėti tiek miesto, tiek užmiesčio keliais. Kadangi Talisman turi labai sklandžią važiuoklę, pagamintą su Pseudo Macpherson statramsčiais priekyje, bei pusiau standžia ašimi gale, jis puikiai sugeria tiek didesnius, tiek mažesnius kelio nelygumus.

Kadangi važiuoklė yra minkšta ir komfortiška, važiuojant didesniuose posūkiuose, automobilio kėbulas gan stipriai svyra. Tai reiškia, kad važiuojant į didesnį posūkį reikėtų pasirinkti mažesnį greitį, kad turėtumėte gerą sukibimą su keliu.

Automobilyje puikus matomumas žiūrint pro priekinį bei šoninį stiklus. Taip pat automobilyje įrengti puikaus dydžio šoniniai veidrodėliai.

Iš kitos pusės, kalbant apie matomumą pro galinį stiklą, galiniai keleivių atlošai yra ganėtinai dideli ir tai prastina matomumą, ypatingai sedano versijoje, kur galinis stiklas yra nuožulnesnis. Šią problemą galima lengvai išspręsti, jei pasirinksite automobilį, turintį galinio vaizdo kamerą.

Pavarų dėžė

Renault Talisman automobiliuose buvo montuojama 6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė, bei 6-7 pavarų automatinė greičių dėžė.

Ieškantiems didesnio komforto pojūčio vertėtų rinktis modelį su automatine greičių dėže.

Renault Talisman išlaikymas

Kuro sąnaudos

Važiuojant užmiesčio kelyje, automobilio kuro sąnaudos nesiekia 5 litrų, tačiau, reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų pasirinktą variklį bei jūsų vairavimo stilių.

Gamintojo deklaruojamos kuro sąnaudos skirtingiems varikliams:

- 1.6TCe 110 kW is 5.8 L/100 Km;

- 1.5dCi 81 kW is 3.8 L/100 Km;

- 1.6dCi 96 kW is 4.4 L/100 Km;

- 1.6dCi 118 kW is 4.5 L/100 Km.

Išmetamas CO2

Jei norite išvengti kelių taršos mokesčio, svarbu atkreipti dėmesį į automobilio emisiją, kadangi šių automobilių emisija ženkliai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto variklio. Pavyzdžiui: 1.5 L, 80 kW variklis deklaruoja 96 g/km, o 1.6 L 110 kW variklis jau išmes 132 g/km.

Gamintojo deklaruojamas CO2 skirtingiems varikliams:

- 1.6TCe 110kw - 132 g/Km;

- 1.5dCi 81kw - 98 g/Km;

- 1.6dCi 96kw - 115 g/Km;

- 1.6dCi 118kw - 117 g/Km

Suraskite savo sekantį automobilį

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!