Automobilio garantija – kliento apsauga

Automobilio garantija yra patvirtinimas, jeigu kažkas nutiks jūsų automobiliui - automobilio pardavėjas išspręs iškilusią problemą.

Praktiškai kiekvienas žino, kad perkant automobilį iš oficialaus atstovo, kiekvienam naujam automobiliui pardavėjas suteiks bent dvejų metų garantiją. Naujas automobilis kainuoja pakankamai daug, o garantija suteikia saugumo jausmą. Jeigu tuo laikotarpiu kažkas nutiks jūsų įsigytam automobiliui - pardavėjas išspręs problemą arba sumokės už automobilio remontą. Automobilio garantija pagal savo pobūdį yra automobilio dalių ir bendros būklės draudimas, užtikrinantis, kad jums nereikės jaudintis dėl remonto, jeigu automobilis sugenda ar neatlieka savo funkcijų taip, kaip tikėtasi garantinio laikotarpio metu.

Deja, tačiau naudotų automobilių prekyba skiriasi nuo naujo automobilio įsigijimo ir tik nedaugelis pardavėjų siūlo garantiją perkant naudotą automobilį. Be to, ne visi naudotų automobilių pardavėjai yra sąžiningi ir atviri su savo klientais automobilio pardavimo metu. Lietuvoje pirkėjai vis dar susiduria su atvejais, kai įsigytas puikios būklės automobilis greitai sugenda ir paaiškėja nuslėpti automobilio defektai. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai nekokybiškus automobilius pardavinėjantis pardavėjas bando savo atsakomybę perkelti pirkėjui teigdamas, kad automobilis buvo eksploatuotas nesilaikant gamintojo nustatytų reikalavimų ir visi atsiradę gedimai yra dėl kliento kaltės. Nors tokiais atvejais klientus gina vartotojų teisės, tačiau biurokratinis procesas yra labai ilgas, sudėtingas ir brangus, bei sukeliantis dar daugiau nepatogumų. Automobilių prekybos įmonių savininkai taip pat nenori atiduoti jau uždirbto pelno ir samdo fiktyvius vadovus siekdami išvengti atsakomybės. Todėl dažnai piliečiai įsigiję transporto priemonę nukenčia ir turi susimokėti už automobilio remontą iš savo kišenės.

UAB “Longo LT” savo klientams siūlo realią garantiją

Perkant automobilį iš UAB „Longo LT“, Jums bus suteikta automobilio garantiją 2 mėnesiams arba iki 3 000 kilometrų. Tai yra pakankamas laiko tarpas, kad įsitikintume, jog įsigytas automobilis neturi paslėptų defektų ir yra tinkamai paruoštas naudojimui. Tačiau, jei per šį laikotarpį vis dėl to atsiranda techninių gedimų - mes prisiimame atsakomybę ir defektus pašaliname savo sąskaita.

Nors visi parduodami automobiliai UAB „Longo LT“ įmonėje prieš parduodant yra kruopščiai patikrinti, būkime sąžiningi – tai yra naudotas automobilis ir ne visada įmanoma numatyti problemas, kurios gali atsirasti naudojant automobilį. Tokiais atvejais mes stengiamės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją, bendradarbiaudami su geriausiais automobilių servisais Lietuvoje. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klientai yra supratingi ir iki šiol pavyko rasti abejoms pusėms priimtinus sprendimus. Mūsų klientai - mūsų vertybė.

Galimybė palikti savo seną automobilį, kaip pradinę įmoką

Be to, pirkdami automobilį UAB „Longo LT“, pirkėjai turi galimybę palikti savo seną automobilį, kaip pradinę įmoką naujam automobiliui įsigyti. Jūsų automobilio vertinimas jums nieko nekainuos. Norėdami tai padaryti, turite susisiekti su UAB „Longo LT“ darbuotojais ir susitarti dėl automobilio apžiūros laiko. Mes patikrinsime jūsų transporto priemonės istoriją, dabartinę techninę būklę ir įvertinsime situaciją rinkoje. Apžiūros metu dėmesys taip pat bus skiriamas ir vidaus bei išorės būklei. Visa tai lemia, kokia suma bus įvertintas jūsų automobilis. Jei automobilį reikia vizualiai ar techniškai remontuoti, kaina gali būti mažesnė už vidutinę rinkos kainą, nes mes stengiamės parduoti patikrintus ir gerai prižiūrimus automobilius. Vadovaujantis tokiu požiūriu, norime tapti patikimiausiu automobilių pardavėju Lietuvoje. Neslepiame, kad automobilius reikia taisyti ir sakome taip, kaip yra iš tikrųjų. Parduodami ir pirkdami naudotus automobilius, atminkite, kad automobilis turi nemažai natūraliai besidėvinčių dalių, kurios nėra amžinos. Tačiau tam turime puikių partnerių, sąžiningų savo srities specialistų, galinčių pasiūlyti kokybišką automobilių remontą ir priežiūrą. Todėl esame įsitikinę, jog pirkdami automobilį iš UAB „Longo LT“ pirkėjai visada liks patenkinti.

Jei galime Jums padėti betkuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!