Automobilio garantija – kliento apsauga

Automobilio garantija yra patvirtinimas, kad tuo atveju, jei kažkas nutiks jūsų automobiliui, automobilio pardavėjas išspręs problemą.

Praktiškai kiekvienas žino, kad perkant automobilį iš oficialaus atstovo, kiekvienam naujam automobilių pardavėjas suteiks bent dvejų metų garantiją. Naujas automobilis kainuoja pakankamai daug, o garantija suteikia saugumo jausmą, jei tuo laikotarpiu kažkas nutiks su jūsų įsigytu automobiliu - automobilio pardavėjas išspręs problemą arba sumokės už automobilio remontą. Automobilio garantija pagal savo pobūdį yra automobilio dalių ir bendros būklės draudimas, užtikrinantis, kad jums nereikės jaudintis dėl remonto, jei automobilis sugenda ar neveikia taip, kaip tikėtasi garantinio laikotarpio metu.

Deja, tačiau naudotų automobilių prekyba skiriasi nuo naujo automobilio įsigijimo ir tik nedaugelis siūlo garantiją naudotam automobiliui. Be to, ne visi naudotų automobilių pardavėjai yra sąžiningi ir atviri savo klientams automobilio pardavimo metu. Lietuvoje pirkėjai vis dar susiduria su atvejais, kai įsigytas puikios būklės automobilis greitai sugenda ir paaiškėja nuslėpti automobilio defektai. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai nekokybiškus automobilius pardavinėjantis pardavėjas bando savo atsakomybę perkelti pirkėjui teikdamas, kad automobilis buvo eksploatuotas nesilaikant gamintojo nustatytų reikalavimų ir visi atsiradę gedimai yra dėl kliento kaltės. Nors tokiais atvejais klientus gina vartotojų teisės, tačiau biurokratinis procesas yra labai ilgas, sudėtingas ir brangus, sukeliantis dar daugiau galvos skausmo. Automobilių prekybos įmonių savininkai taip pat nenori atiduoti jau uždirbto pelno ir samdo fiktyvius vadovus siekdami išvengti atsakomybės. Todėl dažnai piliečiai įsigiję naują transport priemonę nukenčia ir turi susimokėti už automobilio remontą iš savo kišenės.

UAB “Longo LT” savo klientams siūlo realia garantiją

Kai perkate automobilį iš Longo LT, Jums bus suteikta automobilio garantiją 3 mėnesiams arba iki 3 000 kilometrų, tai yra pakanakamas laiko tarpas, kad įsitikintume, jog įsigytas automobilis neturi paslėptų defektų ir yra tinkamai paruoštas naudojimui. Tačiau jei per šį laikotarpį atsiranda techninių gedimų, mes prisiimame atsakomybę ir defektus pašaliname savo sąskaita.

Nors visi parduodami automobiliai UAB „Longo LT“ įmonėje prieš parduodant yra kruopščiai patikrinti, būkime sąžiningi – tai yra naudotas automobilis ir ne visada įmanoma numatyti problemas, kurios gali atsirasti naudojant automobilį. Tokiais atvejais mes stengiamės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją, bendradarbiaudami su geriausiai automobilių servisais Lietuvoje. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klientai supranta ir iki šiol radome abiem pusėms priimtinus sprendimus. Mūsų vertybė yra mūsų klientai.

Galimybė palikti savo seną automobilį kaip pradinę įmoką

Be to, pirkdami automobilį UAB „Longo LT“, pirkėjai turi galimybę palikti savo seną automobilį pas mus kaip pradinę įmoką naujam automobiliui įsigyti, o Jūsų automobilio vertinimas Jums nieko nekainuos. Norėdami tai padaryti, turite susisiekti su UAB „Longo LT“ darbuotjais ir susitarti dėl laiko automobilio apžiūrai. Mes patikrinsime jūsų transporto priemonės istoriją, dabartinę techninę būklę ir situaciją rinkoje. Apžiūros metu dėmesys taip pat bus atkreiptas ir į vidaus ir išorės būklę. Visa tai lemia kiek bus įvertintas Jūsų automobilis. Jei automobilį reikia vizualiai ar techniškai remontuoti, kaina gali būti mažesnė už vidutinę rinkos kainą, nes mes parduodame patikrintus ir gerai prižiūrimus automobilius. Tokiu požiūriu norime tapti patikimiausiu automobilių pardavėju Lietuvoje. Neslėpiame, kad automobilius reikia taisyti ir sakome taip, kaip yra iš tikrųjų. Parduodami ir pirkdami naudotus automobilius, atminkite, kad automobilis turi nemažai natūraliai besidėvinčių dalių, kurios nėra amžinos. Tačiau tam turime puikių partnerių, sąžiningų savo srities specialistų, galinčių pasiūlyti kokybišką automobilių remontą ir priežiūrą. Todėl esame tikri, kad pirkdami automobilį iš UAB „Longo LT“ pirkėjai visada liks patenkinti.