„Nasdaq“ įtraukė „Longo Group AS“ obligacijas į „First North“ prekybos sąrašą

„Nasdaq“ pranešė, kad kovo 31 d. „Nasdaq Riga“ įtraukė naudotų automobilių prekybos lyderės Baltijos šalyse „Longo Group AS“ obligacijas į „Nasdaq“ Baltijos šalių alternatyviosios rinkos „First North“ prekybos sąrašą. Obligacijų emisijos vertė – 3 mln. eurų. Nominali vienos obligacijos vertė – 1000 eurų, o kupono tarifas – 6 proc. su kasmėnesinėmis palūkanomis. Obligacijų išpirkimo terminas 2024 m. lapkričio 30 d.

„Longo Group AS“ įkūrėjas ir vadovas Edgars Cērps sako, jog debiutas Baltijos šalių „Nasdaq“ obligacijų rinkoje atveria galimybes tolesniam bendrovės augimui, stiprina lyderės pozicijas Baltijos šalių rinkoje, tarp jų ir Lietuvoje, bei patvirtina sertifikuotų naudotų automobilių verslo tvarumą.

„Pripažinimas tarptautinėje rinkoje augina patikimo partnerio reputaciją investuotojų ir klientų tarpe, o gautos lėšos už obligacijas bus panaudotos visose trijose Baltijos šalyse siūlomų automobilių asortimentui didinti ir aptarnavimo kokybei gerinti“, – sako E. Cērps.

Vilniuje ir Panevėžyje veikiančios, o taip pat internetu automobilius įsigyti siūlančios „Longo LT“ vadovas Paulius Valiukėnas teigia, jog įmonės reputacija ir plėtra visuomet priklausė nuo požiūrio į klientą ir gebėjimą atliepti jo poreikius.

„Net ir karantino laikotarpiais sugebėjome persiorientuoti ir pasiūlyti automobilio įsigijimo internetu paslaugą, kai klientas galėjo apžiūrėti automobilį gyvai be kontakto su pardavėju, o visus formalumus sutvarkyti internetu. Šiandien yra siūlomos net kelios automobilio įsigijimo alternatyvos. Pirkėjas automobilį išsirinkti gali tiek fizinio apsilankymo pardavimų centre metu, tiek telefono skambučiu, tiek ir internetinėje mūsų svetainėje“, – sako P. Valiukėnas ir priduria, kad šiuo metu kas trečias „Longo.lt“ automobilis yra nuperkamas internetu.

Longo Group AS“ yra sparčiausiai auganti naudotų automobilių prekybos įmonių grupė Baltijos šalyse. Įmonės mėnesio pardavimai daugiau nei dvigubai viršija konkurentų pardavimus visose Baltijos šalyse. Pirmąjį 2020 m. pusmetį bendrovė buvo viena pirmųjų regione pasiūliusi klientams 100 proc. galimybę įsigyti automobilį internetu ir apžiūrėti automobilio interjerą ir eksterjerą 3D formatu.

2022 m. pradžioje įkurtas pirmasis nuolatinis naudotų automobilių pardavimo salonas prekybos centre „Rio“ Panevėžyje.

Jei galime Jums padėti betkuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!