Patikrinkite, kiek patikimas yra naudotų automobilių pardavėjas

Kaip išsirinkti automobilį, kad nesigailėtumėte savo pasirinkimu? Štai keletas patarimų, kuriais galite vadovautis planuodami įsigyti sau transporto priemonę.

Lietuvoje buvo registruota apie 84 tūkst. naujų arba naudotų automobilių vien per šiuos metus. Nepriklausomoje Lietuvoje ypač pradėjo plėstis naudotų automobilių prekyba, vienas didžiausių tokių pardavimų taškų yra iki šiol esantys prie Vilniaus Gariūnai. Daugelis sandorių nebuvo fiksuojami, o žmonės niekada negalėdavo žinoti iki galo kokia yra jų pirkinio istorija – įvykiai, rida ir kiti niuansai, kadangi patys prekeiviai pirkdavo automobilius iš užsienio ir jų vienintelis tikslas būdavo ir visada bus – parduoti juos brangiau ir iš to užsidirbti.

Kaip išsirinkti automobilį, kad nesigailėtumėte savo pasirinkimu? Štai keletas patarimų, kuriais galite vadovautis planuodami įsigyti sau transporto priemonę:

  • Patikrinkite informaciją ir perskaitykite atsiliepimus apie įmonę rekvizitai.lt puslapyje ar kituose oficialiuose šaltiniuose
  • Ar yra automobilių pardavimo aikštelė/prekybos vieta/salonas – tam, kad galėtumėte tinkamai apžiūrėti ir išbandyti perkamą automobilį?
  • Įmonės asmeninis puslapis – ar Jūsų pasirinkta prekybos automobiliais įmonė ar asmuo turi internetinę svetainę? Ar galite sužinoti apie Juos daugiau informacijos naudojantis paieškos rezultatais internete?
  • Įmonės komunikacija socialiniuose tinkluose – ar kompaniją/asmenį galite rasti socialiniuose tinkluose, pvz. Facebook, Instagram ir kt.? Kaip jie apie save komunikuoja?
  • Atsiliepimų skaičius bei esamų ir buvusių klientų rekomendacijos – turbūt betkada, perkant didesnės vertės/sumos daiktą ar paslaugą, žmonės ieško buvusių klientų atsiliepimų. Jus irgi galite tapti kažkieno klientu, jei Jus tenkins kitų žmonių arba netgi pažįstamų rekomendacijos apie konkrečią įmonę ar paslaugas teikiančius asmenis.

Longo Group pradėjo savo veiklą būtent dėl tokių klausimų ir klientų poreikių – įsigyti gerą pirkinį, kuris tarnautų ne vienerius metus. Mūsų tikslas – parduoti naudotus, bet tvarkingus ir nuodugniai ištirtus automobilius. Ne visi susimąsto, kad pirkdami iš nepatikimų rankų, jie rizikuoja įsigyti praeityje smarkiai daužtą mašiną, į kurią reikės daug investuoti ir po jos pirkimo. Perkant iš patikimo pardavėjo Jūs būsite užtikrinti, kad gaunate naudotą, bet patikrintą ir sutvarkytą mašiną. Longo Lietuva komandoje tikime, kad naudoto automobilio įsigijimas turi būti saugus, sąžiningas, paprastas, kaip naujo automobilio įsigijimas. Nors visi parduodami automobiliai UAB „Longo LT“ įmonėje prieš parduodant yra kruopščiai patikrinti, būkime sąžiningi – tai yra naudotas automobilis ir ne visada įmanoma numatyti problemas, kurios gali atsirasti naudojant automobilį. Tokiais atvejais mes stengiamės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją, bendradarbiaudami su geriausiais automobilių servisais Lietuvoje. Rinkites naudotų automobilių pardavėjus apgalvotai!

Apie mus
Longo LT UAB yra tarptautinės kompanijos Longo Group dalis. Ši bendrovė kelia aukštus kokybės standartus automobilių prekyboje – siūlomas visiškai skaidrus ir patikimas naudotų automobilių pirkimas, pardavimas ir finansavimas. Kasdieniuose procesuose kompanija vadovaujasi skaidrumo, sąžiningumo ir profesionalumo principais. Visas automobilių atrankos procesas yra atliekamas šioje įmonėje dirbančių profesionalų – pradedant nuo automobilių pirkimo Olandijoje, baigiant eksportu, technine apžiūra ir registracija Lietuvoje. Mūsų vizija – tapti labiausiai atpažįstama ir patikima naudotų automobilių pardavimo kompanija.

Jei galime Jums padėti betkuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!