Kodėl verta pirkti automobilį “Longo”?

Užtikriname itin platų, aukščiausius standartus atitinkančių, automobilių pasirinkimą ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Sužinokite, kodėl renkantis įsigyti automobilį verta pasirinkti „Longo“!

Saugus, skaidrus sandoris ir galutinė kaina

Mes užtikriname visišką skaidrumą.

Kaina, kurią matote mūsų svetainėje, yra galutinė kaina, kurią mokėsite. Automobilis, kurį matote, yra patikrintas ir paruoštas eksploatuoti. Jokių netikėtų išlaidų ar papildomų mokesčių. Jokio kapitalinio remonto.

Į kainą įskaičiuotas automobilio techninis paruošimas, vadovaujantis 150-ies punktų patikra ir profesionalus valymas, pristatymas į “Longo” padalinį, techninė apžiūra, registracija ir visi dokumentai.

Jauskitės laisvai pasirinke „Longo“!

Suteikiame visišką laisvę jums ir prisitaikome prie jūsų. Suprantame, kad jūs neturite žinoti visko apie automobilius, tad džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jūsų klausimus, jums patogiu komunikacijos būdu. Mūsų padaliniai įsikūre 3-juose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje), bet jums nebūtina atvykti į mūsų padalinį – galime suteikti visą informaciją nuotoliniu būdu, taip, kaip patogu jums!

Jūs diktuojate sąlygas, na, o mūsų pardavimų komanda yra visada šalia tam, kad jums padėtų.

Jokio spaudimo, jokio įsipareigojimo įsigyti

Suteikiame visas sąlygas išbandyti automobilį, apžiūrėti jį ir tikrinti jūsų pasirinktame servise. Rezervavus automobilį, jūs neprivalote jo įsigyti, kol nebūsite patenkinti ir įsitikine, kad šis automobilis yra būtent tai, ko ieškote jūs! Automobilį galite įsigyti ir nuotoliniu būdu – pristatysime jį jūsų nurodytu adresu, o jeigu automobilis nepatiks, turite galimybę jį grąžinti per 14 dienų.

Su pratęsta garantija jauskitės saugiai!

Saugus sandoris ir aptarnavimas po automobilio įsigyjimo. Kiekvienam automobiliui suteikiama 2 mėnesių arba 3000 km garantija. Taip pat turite galimybę įsigyti pratęstą garantiją, kuri jums suteiks papildomą saugumą ir pasitikėjimą, tad būsite visiškai užtikrinti savo naujuoju pirkiniu!

Įsitikinkite patys – užsukite į mūsų internetinį puslapį ar padalinį.

Užsukite į bet kurį „Longo“ padalinį šiandien ir apžiūrėkite platų automobilių pasirinkimą, susipažinkite su mūsų profesionalia komanda ir sužinokite, kodėl esame patikimiausias pasirinkimas išrankiems klientams Baltijos šalyse. Nekantraujame su jumis susipažinti ir padėti rasti jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį automobilį!

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!