2350 naudotų automobilių pardavė per metus

Per 2019 metus Longo grupė pardavė 2350 automobilių ir pasiekė 12,5 milijonų apyvartą.

"Nepaisant to, kad rinkoje esame tokį trumpą laiką, per pirmuosius savo gyvavimo metus mes jau užėmėme tvirtą poziciją ir mūsų parduotų automobilių skaičius auga su kiekviena diena. Esame didžiausi naudotų automobilių pardavėjai Baltijos šalyse, sako Edgaras Cērpsas, AS „Longo Group“ valdybos narys.

Jo nuomone, pasitikėjimas naudotų automobilių pardavėjais yra palyginti menkas. Dauguma parduodamų automobilių neturi savo serviso istorijos arba nėra galimybės jos patikrinti, o ir odometro rodmenys neretai būna koreguoti. Kai kurie tyrimai rodo, kad naudotų automobilių rinkoje net 70% automobilių parduodami bet dokumentų, patvirtinančių automobilio ridą.

Automobilius perkame iš patikimų partnerių Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje, kur mūsų darbuotojai juos patikrina. Dirbame tik su stambiais ir ilgą patirtį turinčiais prekeiviais, kurie gali užtrikrinti, kad įsigytas automobilis bus techniškai tvarkingas ir atitiks istorinius serviso įrašus“ - sako E. Cērps.

Jis taip pat pabrėžia, kad įmonė visiems automobiliams suteikia trijų mėnesių arba 3 000 km garantiją, kuri apsaugo klientą ir užtikrina, kad automobilyje nėra paslėptų trūkumų. Kaip bebūtų tai yra naudotas automobilis ir niekas nėra apsaugotas, nuo gedimų kurie gali atsirasti ateityje, bet E. Cērpsas mano, kad svarbiausia įtikinti pirkėją, kad išsirinktas automobilis neturi paslėptų defektų, kurie ateityje sukelti papildomus finansinius rūpesčius.

Lietuvoje praėjusiais metais buvo parduota beveik 1000 automobilių ir pasiekta 5,3 milijono eurų apyvarta - maždaug pusė visos įmonių grupės apyvartos. "Lietuva yra viena iš svarbiausių mūsų rinkų ir toliau tokia išliks. Pagal parduotų automobilių skaičių Lietuva ir Latvija nuolat konkuruoja. Vieną mėnesį lyderiaujanti šalis yra viena, kitą mėnesį - kita. Pastaruoju metu pardavimai Estijoje taip pat auga. Taigi šiais metais planuojame didesnį augimą Estijoje“, - sako jis.

Apie AS “Longo Goup”

AS „Longo Group“ yra tarptautinė įmonė, veikianti naudotų automobilių rinkoje, jos dukterinės įmonės šiuo metu veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje, įmonė turi savo filialus, kurių specializacija yra automobilių paieška ir pirkimas au tikslu juos parduoti Baltijos šalyse. Bendrovė siūlo skaidrias ir patikimas naudotų automobilių pirkimo, pardavimo ir finansavimo paslaugas. Bendras siūlomų automobilių asortimentas Baltijos šalyse jau pasiekė 700 automobilių. Visiems parduodamiems automobiliams taikoma trijų mėnesių arba 3 000 km garantija.

Lietuvoje šiuo metu veikia viena pardavimo aikštelėje Vilniuje, Parodų g. 2, kurioje klientai gali išbandyti automobilius iš daugiau nei 250 siūlomų variantų.

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!