Automobilio garantija – kliento apsauga

Automobilio garantija yra patvirtinimas, jeigu kažkas nutiks jūsų automobiliui - automobilio pardavėjas išspręs iškilusią problemą.

Naujas automobilis kainuoja pakankamai daug, o garantija suteikia saugumo jausmą. Jeigu tuo laikotarpiu kažkas nutiks jūsų įsigytam automobiliui - pardavėjas išspręs problemą arba sumokės už automobilio remontą. Automobilio garantija pagal savo pobūdį yra automobilio dalių ir bendros būklės draudimas, užtikrinantis, kad jums nereikės jaudintis dėl remonto, jeigu automobilis sugenda ar neatlieka savo funkcijų taip, kaip tikėtasi garantinio laikotarpio metu.

Tačiau naudotų automobilių prekyba skiriasi nuo naujo automobilio įsigijimo ir tik nedaugelis pardavėjų siūlo garantiją perkant naudotą automobilį. Lietuvoje pirkėjai vis dar susiduria su atvejais, kai įsigytas puikios būklės automobilis greitai sugenda ir paaiškėja nuslėpti automobilio defektai. Todėl dažnai piliečiai įsigiję transporto priemonę nukenčia ir turi susimokėti už automobilio remontą iš savo kišenės. Rekomenduojame pirkti transporto priemones su suteikiama garantija.

UAB “Longo LT” savo klientams siūlo realią garantiją

Perkant automobilį iš UAB „Longo LT“, Jums bus suteikta automobilio garantiją 3 mėnesiams arba iki 3 000 kilometrų. Tai yra pakankamas laiko tarpas, kad įsitikintume, jog įsigytas naudotas automobilis neturi paslėptų defektų ir yra tinkamai paruoštas naudojimui. Tačiau, jei per šį laikotarpį vis dėl to atsiranda techninių gedimų - mes prisiimame atsakomybę ir defektus pašaliname savo sąskaita. Plačiau apie tai galite paskaityti mūsų paskutiniame įraše apie Longo garantiją ir suteikiamus sertifikatus, perkant automobile pas mus: https://longo.lt/blogas/longo-pirkti-naudoti-automobiliai-garantija-sertifikatai

Nors visi parduodami automobiliai UAB „Longo LT“ įmonėje prieš parduodant yra kruopščiai patikrinti, būkime sąžiningi – tai yra naudotas automobilis ir ne visada įmanoma numatyti problemas, kurios gali atsirasti naudojant automobilį. Tokiais atvejais mes stengiamės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją, bendradarbiaudami su geriausiais automobilių servisais Lietuvoje. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų klientai yra supratingi ir iki šiol pavyko rasti abejoms pusėms priimtinus sprendimus. Mūsų klientai - mūsų vertybė.

 

Su Longo LT automobilio pirkimas bus greitas ir paprastas. Pirkite, parduokite, įsigykite išsimokėtinai ir apdrauskite savo automobilį vienoje vietoje. Mūsų tikslas suteikti konkurencingą pasiūlymą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Jei galime Jums padėti betkuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!