Longo Lietuva sertifikatas ir garantija naudotiems automobiliams

Automobilio istorijos garantija ir kitų duomenų užtikrinimas perkant automobilį iš Longo Lietuva.

Longo LT UAB yra tarptautinės kompanijos Longo Group dalis, lyderiaujančios naudotų automobilių prekyboje Baltijos šalyse. Mes keliame aukštus kokybės standartus automobilių prekyboje – siūlome patikimą naudotų automobilių pirkimą, pardavimą ir finansavimą. Kasdieniuose procesuose kompanija vadovaujasi skaidrumo, sąžiningumo ir profesionalumo principais. Visas automobilių atrankos procesas yra atliekamas šioje įmonėje dirbančių profesionalų – pradedant nuo automobilių pirkimo Olandijoje, baigiant eksportu, technine apžiūra ir registracija Lietuvoje. Dėl šių priežasčių, mes didžiuojamės galėdami suteikti garantiją automobilio garantiją.

Mūsų siūlomos paslaugos ir suteikiamos garantinės priemonės, perkant naudotą automobilį Longo Lietuva yra:

1. Automobilio registracijos šalis. Pilna ir patvirtinta nuosavybės istorija - Longo automobiliai buvo naudojami tik asmeninėms reikmėms. Niekada nebuvo naudojami kaip taksi automobilis, nuomai ar kitokioms komercinėms reikmėms. Šie automobilis nėra niekaip įkeisti ar kitaip įtraukti į finansinius įsipareigojimus. Longo Group AS automobilius eksportuoja iš Nyderlandų (po pirkimo iš Vokietijos, Belgijos ir kitų Beneliukso šalių), laikantis visų reikiamų procedūrų ir sumokant visus mokesčius. Automobiliai nėra niekaip įtraukti į įsipareigojimus trečiosioms šalims.

2. Automobilio rida yra tikra ir niekada nebuvo modifikuojama - patvirtintiname automobilių ridos istorijas. Longo LT garantuoja, kad automobiliai yra perkami iš patikimų partnerių, turi pilną serviso istoriją. Dėl šios priežasties mūsų klientai gali būti tikri, kad mūsų automobilių odometro rodmenys yra tikri ir rida nebuvo modifikuota importuojant automobilius į Lietuvą.

3. Longo Group AS automobiliai yra geros techninės būklės - mes nuodugniai patikriname automobilius ir patvirtiname, kad jie niekada nebuvo patekę į didelius auto įvykius, buvo reguliariai prižiūrimi, taip pat atliko privalomus techninius patikrinimus eksporto šalyse. Šie automobiliai taip pat praeina techninę apžiūrą Lietuvoje.

“Mes tikime, kad naudoto automobilio įsigijimas turi būti saugus, sąžiningas, paprastas, kaip naujo automobilio įsigijimas"

- LONGO KOMANDA

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!