Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant automobilį šeimai?

Kaip išsirinkti tėvams tinkamą automobilį - patarimas nuo Longo Lietuva.

 

Tinkamo šeimos automobilio pasirinkimas gali būti nelengvas uždavinys, todėl nusprendėme su Jumis pasidalinti paprastais, bet naudingais patarimais.

Pasirinkus tinkamą naudotą automobilį, jūsų gyvenimas gali tapti be streso ir sklandesnis. Ne visi automobile kėbulo tipai yra patogus šeimoms.

Apsilankę bet kurioje automobilių pardavimo svetainėse tikriausiai rasite apie 150 skirtingų markių, kurių kiekviena gamina po 1–15 skirtingų modelių, o tai reiškia, kad šiandien galima rinktis iš daugiau nei 1000 potencialių automobilių. Kaip protingai sumažinti šį skaičių ir pasirinkti tinkamą transporto priemonę, kuri palengvins jūsų tapimą/būvimą tėvais?

 

Štai keli naudingi patarimai, padėsiantys jums geriau ir greičiau nuspręsti, kokį automobilį pasirinkti šeimai:

 

Sauga yra prioritetas Nr. 1

Saugumas yra pagrindinis aspektas. Saugus automobilis gali išgelbėti jūsų šeimą nuo rimtesnių sužalojimų avarijos atveju. Taigi, būtinai kreipkite dėmesį į tai, iš ko yra pagamintas automobilio kėbulas, ar yra oro pagalvės itt.

Kėbulo tipas

Minivenai, universalai - geriausi automobilų kėbulo tipai šeimoms?

Ar neatmetami ir hečbekų, sedanų variantai? Būtinai apsvarstykite - ar jums svarbu yra vizualus automobilio vaizdas ar - didesnė talpa, bagažinė ir kiti minivenų, universalų bruožai yra jums būtini gyvenimiškai.

 

Transporto priemonės talpumas

Keliaudami su vaikais su savimi turite daugybę daiktų. Naujagimiams ir kūdikiams reikalingos maitinimo priemonės, vėžimėliai, sauskelnės, automobilinės kėdutės…

 Jei turite du ar daugiau vaikų, bagažo kiekis eksponentiškai padidėja.

Jei ketinate rinktis naują automobilį, būtinai pasiimkite savo šeimą ir įsitikinkite, kad automobilyje yra pakankamai vietos visiems. Išmintinga įsigyti 7 vietų automobilį, jei žinote, kad tam tikru momentu į šeimą bus įtraukti nauji šeimos nariai. Taip pat įsitikinkite, kad automobilyje yra integruota ISOFIX sistema.

 

Sistemos, palengvinančios valdymą ir važiavimą

Senais laikais automobiliai buvo labai elementarūs gamybos prasme. Jie turėjo vairą, saugos diržus, radijo / kasetinį grotuvą ir veidrodžius.Mūsų laikais, net ir labiausiai biudžetą taupantys automobiliai turi daugybę priedų komplektacijoje ir visokių kitų įdomių dalykėlių. Kai kurie iš jų gali atrodyti mažiau reikalingi, tačiau kaikurie yra labai naudingi ir padeda kelionėms praeiti sklandžiai.

Kreipkite dėmesį į modelius su parkavimo davikliais ir atbulinės eigos kameromis, kurios palengvina automobilių parkavimą aikštelėse ir kitose situacijose.

Nuotolinio valdymo raktai/pultelis yra puikus įtaisas gyvenimo palengvinimui. Jei turite šalią vaikų ir pirkinių krepšių, galite atidaryti duris neištraukdami rankų iš kišenių arba neužmiršite, kur jį dėjote (jeigu laikysite vienoje vietoje prie saves). Kai kuriuose automobiliuose yra net gestais valdomos bagažinės angos, kurios vėlgi yra palaima tėvams su užimtomis rankomis. Daugelyje automobilių taip pat yra laisvų rankų sistemų, leidžiančių saugiai bendrauti nebijant pakliūti į pavojingas situacijas.

Praktiškumas

Nepamirškite praktiškumo perkant automobilį. Jei vairuojant sunku valdyti kai kuriuos valdiklius, patikrinkite kitus, intuityvesnius variantus. Automobiliai su trijų zonų oro kondicionieriumi padeda išlaikyti automobilį vėsų ne tik 2 keleiviams iš priekio. Kai kurie gamintojai taip pat siūlo pramogų sistemas su DVD grotuvais ir belaidėmis ausinėmis, kurios valandomis linksmina jūsų atžalas.

Automobilių dizaineriai tapo pajėgumų meistrais, išnaudodami turimą salono erdvę. Dažnai yra pridedami visi galimi daiktadėžės skyriai, kurie padės po ranka laikyti svarbius daiktus, tokius kaip drėgnos servetėlės ​​ir užkandžiai. Kai kurie automobilių gamintojai netgi montuoja šaldytuvus gėrimų laikymui.

Jei jūsų vaikai maži, odinės kėdutės yra nepakeičiamos, nes jas lengviau valyti, jos nesugeria išleistų sulčių ir kitų skysčių. Nuimami kilimėliai padeda sutaupyti laiko valant automobilį.

 

Bagažo skyrius

Kartais automobilis, kurio išorė atrodo didelė, gali turėti labai mažai vietos bagažui, todėl visada ieškokite automobilio su didele bagažine. Bagažo skyriaus tūris matuojamas kubiniais litrais pagal Vokietijos standartą VDA. Kuo didesnis naudojamų/sėdimų vietų skaičius, tuo daugiau vietos bagažinėje. Nepamirškite patikrinti, ar ratų arkos ir vidaus įranga fiziškai neapriboja naudojamos vietos.

 

 

Kaina

Kaina visada yra svarbus veiksnys, nors 40 000 eurų kainuojantis visureigis gali būti puikus sprendimas keturių asmenų šeimai, tačiau jei neturite išteklių jo įsigyti, nenusiminkite – yra puikių automobilių modelių su gera komplektacija, bet daug žemesne kaina. Prieš pirkdami taip pat patikrinkite eksploatavimo ir aptarnavimo mokesčius.

Su Longo LT automobilio pirkimas bus greitas ir paprastas. Pirkite, parduokite, įsigykite išsimokėtinai ir apdrauskite savo automobilį vienoje vietoje. Mūsų tikslas suteikti konkurencingą pasiūlymą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

 

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!