Ford Mondeo

Puikus pasirinkimas ieškant praktiško, bei erdvaus šeimos automobilio tinkamo ilgoms kelionėms.

https://images.prismic.io/longo-lt/942b835b-f880-484b-bd55-2bd4682aacd0_N888249_01.jpg?auto=compress,format&rect=0,0,2547,1910&w=1084&h=813

Pliusai

Geros valdymo savybės

Erdvus salonas

Puiki garso izoliacija

Minusai

Konkurentų bagažinė talpesnė

Gausesnės įrangos modeliai brangūs

Ne toks kokybiškas interjeras kaip konkurentų

Ford Mondeo video apžvalga

Apie Ford Mondeo

Ford Mondeo – didelis šeimos automobilis, kurį nuo 1993m įvairių pasaulio šalių rinkoms gamina Ford Motor Company. Mondeo buvo išleistos keturios kartos. Šis modelis pakeitė senesnįjį Ford Sierra, o pavadinimas Mondeo yra kilęs nuo lotyniško žodžio “Mundus” – pasaulis.

Manome, jog gamintojams puikiai pavyko pagaminti „pasaulio automobilį”, kadangi šis pelnė daugybę apdovanojimų tokių kaip „What car” - 2008 metais buvo pripažintas geriausias šeimos, bei geriausias didelis automobilis.

Ford Mondeo siūlo jums 3 kėbulo tipus - keturių durų hečbekas , sedanas ,bei universalas.

Taip pat turi keturis apdailos lygius - Zetec Edition, Titanium Edition, ST-Line Edition ir Vignale.

Ford Mondeo varikliai

Mondeo siūlo dyzelinius variklius nuo 1.5 l iki 2.0 l darbinio tūrio generuojančius nuo 88 kW iki 154 kW. Taip pat siūlomi yra benzininiai varikliai nuo 1.0 l 3 cilindrų turbobenzino variklio versija turinti 92 kW iki 2.0 l darbinio tūrio 4 cilindrų turinčio 177 kW.

Na ir žinoma hibridinė versija 2.0 benzinas/elektra.

Ford Mondeo patenką į TOP8 pozicija klientų įsigyjamų automobilių!

Ford Mondeo eksterjeras

Standartinėje įrangoje gausite 16 colių lengvojo lydinio ratlankius, automobilio kėbulo linijos vis dar išliko labai panašios senesnei kartai ,tad gatvėje išvydus šį automobilį didelių klausimų koks tai modelis nekils.

Tačiau, jeigu norite šiek tiek agresyvesnių kėbulo linijų Jums reikėtų rinktis ST-Line versiją, kuri turi sportišką dizainą, pažemintą ir standesnę pakabą, bei 19 colių ratlankius jau standartinėje įrangoje.

Ford Mondeo interjeras

Kadangi Ford šį kartą bandė padaryti prabangesnę, daug dėmesio buvo skiriama komfortui ir salono kokybei, tad salono medžiagose juntamos kokybiškesnės medžiagos, nei senesnėse kartose.

Kalbant apie įrangą, daug kas priklauso nuo jūsų pasirinkto apdailos lygio, tačiau net ir standartinėje įrangoje rasite  8 colių lietimui jautrų ekraną su Ford Sync 3 informacine sistema, palydovine navigacija ir dviejų zonų klimato kontrolę.

Kalbant apie medžiagas salone, Ford daug akcentavosi į triukšmą ir komfortą, tad salono nemaža dalis medžiagų yra minkštos. Tačiau vietomis automobilis mums primena, kad nėra Premium segmento ir rasite pigesnio plastiko.

Sėdynes buvo galima rasti įvairiu tipų nuo paprastų medžiaginių iki „Vignale“ komplektacijoje montuojamų pilnai odinių, elektra valdomų šildomų sėdynių.

Tačiau kalbant apie sėdynes, jos nėra tokios patogios kaip atrodo, o ir pasirinkus gausiausią įrangą „Vignale“ tai nesuteiks Jums Premium klasės automobilio jausmo, bus panašiau į įprastą Mondeo.

Erdvė automobilyje

Šioje kartoje Ford siūlo gerokai erdvesni saloną automobilio galinėje dalyje, tad net ir aukštiems keleiviams gale vietos kojoms pakaks. Tačiau pasirinkus sedano/hečbeko tipo kėbulą, gale sėdintiems su aukštesniu ūgiu, galvai vietos gali būti kiek mažiau dėl stogo linijos.

Kalbant apie sėdėjimo pozicija priekyje, erdvės daugiau nei pakankamai, net ir didesnio ūgio žmonėms. Sėdėjimo pozicija reguliuojama plačiai, todėl tikrai galima rasti jums tinkama pozicija.

Bagažinės talpa: Sedanas

Sedano kėbulo bagažinės talpa 492 litrai.

Bagažinės talpa: Universalas

Bagažinės talpa universalo kėbule 541 litrai neatlenkus galinių sėdynių, o atlenkus tūris padidėja iki 1630 litrų.

Bagažinės talpa: Hečbekas

Hečbeko tipo kėbule, bagažinės tūris siekia 525 litrus.

Multimedija

Multimedija jau standartinėje įrangoje yra 8 colių su lietimui jautriu ekranu, FordSync 3 informacine sistema, kuri turi balso komandas, palydovinė navigacija, Apple CarPlay, bei AndroidAuto funkcijos.

Multimedija turi pakankamai geras grafikas, nors ir atrodo šiek tiek pigiai, turi pakankamai funkcijų ir jomis naudotis galima nesudėtingai. Kalbant apie palydovinę navigaciją prie jos valdymo gali tekti priprasti, tačiau veikia tikrai puikiai. Puikus sprendimas, kad multimedija galima naudoti tiek fiziniais mygtukais tiek lietimui jautriu ekranu.

Ford Mondeo kelyje

Valdomumas automobilyje tikrai puikus ir kur kas geresnis nei konkurentu Škoda Superb ar VW Passat, kėbulas posūkiuose stipriai nesvyra. O važiuoklė pakankamai minkšta, todėl sudėjus tai su puikia garso izoliacija šis automobilis jūsų nevargins net ir ilgose kelionėse.

Kalbant apie matomumą, jis puikus iš visų pusių dėl didelių automobilio stiklų, bei galinio vaizdo veidrodėlių. Nors ir automobilis turi ganėtinai plačius statramsčius, jie didelės nematomumo zonos nesudaro.

Pavarų dėžė

Šiuose modeliuose buvo montuojamos 6 pavarų mechaninės, bei 6 pavarų automatinės greičių dėžės.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sąnaudos priklauso nuo jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus. Tačiau mūsų bandomas automobilis turi 1.5 l dyzelinį variklį, kuris generuoja 88kW, todėl prietaisų skydelis mums parodė vidutines kuro sąnaudas - 5.4 l / 100 km.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!