Citroen C4 Cactus

Tai patogus, bei praktiškas automobilis už patrauklią kainą. Longo šį automobilį rekomenduoja ieškantiems erdvaus šeimos automobilio, nevarginančio ilgose kelionėse.

https://images.prismic.io/longo-lt/315d16fe-592d-4a15-9e1f-379f62f3e8cb_N743595_01.jpg?auto=compress,format&rect=0,0,2423,1817&w=1084&h=813

Pliusai

Puikios valdymo savybės

Aukšta automobilio prošvaisa

Patraukli kaina

Minusai

Prastos vidaus apdailos medžiagos

Lėta automatinė pavarų dėžė

Nepatogus galinių langų valdymas

Citroen C4 Cactus video apžvalga

Apie Citroen C4 Cactus

Šį modelį 2014 metais pristatė prancuziškų automobilių gamintojas Citroen, na o 2018 metais šis modelis buvo atnaujintas. Gamintojas pristatydamas šį modelį taikėsi į tuometu populiarėjančius „crosoverius“ už patrauklią kainą.

Citroen C4 Cactus nuo gamybos pradžios galima rasti tik 4 durų visureigio tipo kėbule ir tik priekiniais varančiaisiais ratais, tad ieškant automobilio važinėti bekelėje ar esant poreikiui važiuoti prastesniu keliu siūlytumėme rinktis iš kitų visureigių turinčių 4 varančiuosius ratus. Taip pat galimi apdailos lygiai: Touch, Feel, Flair.

Citroen C4 Cactus varikliai

Citroen C4 Cactus modelis neturi plačios variklių gamos, galite rinktis iš benzinių 1. 2l darbinio tūrio 3 cilindrų variklių, kurių galia svyruoja nuo 55 kW iki 81 kW, bei dyzelinių 1.6l darbinio tūrio 4 cilindrų variklių, kurių galia svyruoja nuo 68 iki 73kw.

Tai populiariausias Citroen prekinio ženklo automobilis Longo vartotojų tarpe.

Citroen C4 Cactus įrengimas

Išorės apdaila

Automobilio kėbulo dizainas tikrai išskirtinis ir nekasdieniškas. Pirmas dalykas krentantis į akį, tai keistos apdailos ant įvairių kebulo detalių, ant durelių, bei priekinio ir galinio bamperių. Šios plastiko/gumos apdailos yra šiose vietose neveltui, kadangi šiuolaikiniame pasaulyje daugėja transporto priemonių, o parkavimosi vietos mažos ir pakankamai siauros. Todėl gamintojas sudėjo šias apdailas, kad jeigu šalia atvykęs galimai netoks apdairus vairuotojas atsiremtų į Jūsų automobilio kėbula su durelėmis ar atsiremtų į Jūsų bamperį, nepažeistų žibintų ar pačių durelių. Taip pat būtų verta paminėti, kad šios apdailos buvo įvairiausių spalvų.

Citroen C4 Cactus salonas

Tik atsisedus į automobilį Jus pasitinka skaitmeninis prietaisų skydelis kurio negali pasiūlyti dažnas net ir prabangesnės klasės automobilis. Taip pat salone rasite ir 7 colių lietimui jautrų multimedijos ekraną. Įranga priklauso nuo jūsų pasirinkto komplektacijos lygio tačiau tokiame modelyje galima rasti tokias funkcijas kaip: Bluetooth, USB jungtį , oro kondicionierių, palydovinę navigaciją , galinio vaizdo kamerą, bei panoraminį stoglangį.

Kalbant apie medžiagas salone, automobilyje vyrauja pigaus plastiko apdailos, kurios nėra pačios maloniausios lietimui. Tačiau gamintojas pigaus automobilio įvaizdį bando užslėpti kaikuriomis įdomesnėmis detalėmis, kaip prieštai minėtas skaitmeninis prietaisų skydelis, bei durų rankenos primenančios lagamino rankeną.

Kalbant apie automobilio sėdynes daug kas priklauso nuo Jūsų pasirinkto apdailos lygio. Cactus Jums siūlo plačias patogias sėdynes, kurios galėjo būti nuo plinai medžiaginių iki pusiau odinių su šildimo funkcija.

Erdvė automobilyje

Galinėje dalyje erdvės nėra daug, dviems galima įsitaisyti gan patogiai, tačiau tryse jau bus pakankamai nepatogu. Kalbant apie sedėjimo pozicija priekyje, erdvės tiek galvai tiek kojoms pakankamai, tad galima įsitaisyti tikrai patogiai. Prie patogios sėdėjimo pozicijos prisideda ir plačios automobilio sėdynes ir tinkamas automobilio aukštis, todėl bus patogu įlipti ir išlipti.

Multimedija

Multimedijos ekranas 7 colių, kuris veikia pakankamai sklandžiai, bei kadangi gamintojas norėjo pasiūlyti modernesnį įvaizdį šiam automobiliui ir norėjo mažiau fizinių mygtukų, automobilio klimato kontrolė valdoma taip pat per lietimui jautrų multimedijos ekraną.

Bagažinės tūris 358 litrai, tačiau jeigu jums šito nepakanka atlenkus galines sėdynes tūris išauga iki 1170 litrų . Svarbu paminėti ir tai, kad visos trys sedėjimo vietos atsilenkia kartu, ne kaip daugumoje automobilių.

Citroen C4 Cactus kelyje

Pirmas įspudis atsisėdus už vairo - patogi sedėjimo pozcija ir pakankamai smagios automobilio valdymo savybės, kadangi automobilis lengvas ir turintis aukštesnę pakabą, su visais kelio nelygumais susitvarko neblogai. Tačiau kadangi tai mažas ir nebrangus automobilis yra ir trūkumų, tokių kaip garso izoliacija kuri yra pakankamai prasta.

Pavarų dėžė

Šiuose modeliuose buvo montuojamos 5 pavarų mechaninės, bei 6 pavarų robotizuotos automatinės pavarų dėžės, kurių veikimas nėra džiuginantis, dėl lėtesnių ir netokių jau komfortiškų pavarų perjungimo.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sanaudos priklauso nuo Jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus, tačiau preliminariai sąnaudos turėtų būti apie 6 l / 100 km.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti betkuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!