Nissan Qashqai

Patogus miesto visureigis puikiai tinkantis mėgstantiems automoblius su aukštesne sedėjimo pozicija. Longo šį automobilį rekomenduoja ieškantiems erdvaus šeimos automobilio, nevarginančio užmiesčio keliuose.

https://images.prismic.io/longo-lt/3b285405-c33e-4875-939e-dc9b42880a20_N329323_01.jpg?auto=compress,format&rect=1,0,2433,1825&w=1084&h=813

Pliusai

Patogus funkcijų valdymas

Gera garso izoliacija

Erdvus salonas

Minusai

Nuobodus automobilio valdymas

Siaura variklių gama

Brangus išlaikymas

Nissan Qashqai video apžvalga

Apie Nissan Qashqai

Qashqai yra kompaktiškas „krosoveris“ kurį 2006 metais pristatė japoniškų automobilių gamintojas Nissan. 2013 metais buvo pristatyta antroji karta, kurią apžvelgiame šiandien. 2015 metais šis modelis Lietuvoje tapo metų automobiliu, o 2017 metais automobilis buvo atnaujintas, gavo kiek naujesnę išvaizdą, atnaujintus variklius, bei automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba. Na o 2021 metais buvo pristatyta ir naujausia trečioji karta.

Visi Nissan Qashqai yra visureigio kėbulo tipo, tačiau pirmoji karta turėjo modelį pavadinimu „Qashqai 2+“, kuris galėjo pasiūlyti 7 vietas, turinčią ilgesnę ratų baze, tačiau naujesnėse kartose Nissan šios opcijos atsisakė. Šiuose modeliuose galimos varančiųjų ratų opcijos: priekiniai varantieji arba keturi varantieji ratai. Galimi apdailos lygiai: Visia, Acenta, Acenta Premium ir Tekna.

Nissan Qashqai varikliai

Nissan Qashqai turi pakankamai siaura variklių gamą, tačiau tai palengvina pasirinkimą jums.

Turime 2 benzininius variklius, 1.2 litro 85 kW ir 1.6 litro 120 kW. Ir taip pat turime 2 dyzelininius variklius, 1.5 litro 81 kW ir 1.6 litro 96 kW.

Nissan Qashqai įrengimas

Išorės apdaila

Išorės detalės daugiausia priklauso nuo apdailos lygio. Standartinėje įrangoje rasite R16 colių ratlankius, gausesnėse įrangose galite rasti nuo R17 iki R19 dydžio lengvojo lydinio ratlankius, Led dienos žibintus, bei panoraminį stogalangį.

Nissan Qashqai salonas

Standartinėje įrangoje visuose Qashqai rasite 5 colių multimedijos ekraną, Bluetooth, USB jungtį, autopilotą. Tačiau pasirinkus gausesnę įrangą galite rasti dviejų zonų klimato kontrolę, šildoma prekinį stiklą, panoraminį stoglangį, šildomas sėdynes, 360 laipsnių kameras ir kitas funkcijas kurios pagelbės Jums kasdienėje vairavimo rutinoje.

Automobilio interjere vyrauja pagirtinos medžiagos kaip ekonominės klasės automobiliui, pigesnės plastmasės vyrauja mažiau liečiamose vietose, tad tai nėra didelis trūkumas.

Sėdynių medžiagos yra skirtingos, pradedant nuo paprastų su medžiaginiais apmušalais iki pilnos odos. Geresniame apdailos lygyje galime rasti : elektra valdomas sėdynes su šildymo funkcija. Nors Qashqai nėra vienas erdvesių savo klasėje, dėtuvių dydžiai yra didesni nei daugumos žmonių poreikiui.  Kalbant apie porankį svarbu paminėti, kad Qashqai turi labai gilų porankį ir labai inovatyvų sprendimą griovelį pakrovejo laidui, jeigu krausitės telefoną uždarius porankį jo neprispausite.

Erdvė automobilyje

Lyginant su pirmąja karta, Qashqai gali pasiūlyti daugiau vietos kojoms gale, tačiau jeigu renkatės versija su panoraminiu stogalangiu, aukštesniems keleiviams galvai vietos gali būti per mažai.

Kalbant apie sedėjimo poziciją priekyje, Jus pasitinka pakankamai aukšta sėdėjimo pozicija, dėl kurios bus patogu tiek įlipti tiek išlipti, vietos tiek galvai tiek kojoms daugiau nei pakankamai.

Multimedija

Multimedijos sistema pakankamai lėta lyginant su konkurentų ir turi pakankamai prastas grafikas. Standartinėje įrangoje rasite 5 colių multimediją.

Bagažinės tūris

Bagažinės tūris 430 litrų ir ji turi 2 dėtuves kurių dangčius galima apversti norint vežti daiktus, kurie gali įrėžti kiliminę dangą. Bagažinė neturi slenkstuko ir bagažinės uždangalą galime įdėti į dėtuvę bagažinėje.

Nissan Qashqai kelyje

Nissan Qashqai negali Jums pasiūlyti sportiško vairavimo pojūčio kaip kai kurie konkurentai. Vairas nėra pakankamai jautrus, važiuoklė minkšta, o visa tai ir turime, nes gamintojas orentavosi į komfortą, o prie jo prisideda stipriai patobulėjusi garso izoliacija.

Pakaba minkšta ir komfortiška, net ir važiuojant prastesniu keliu, tačiau jeigu dažniau važiuojate prastesniu keliu turinčiu nelygumu rekomenduotumėme rinktis nedidesnius nei R17 dydžio ratlankius.

Kelio matomumas

Matomumas pro priekinį, bei šoninius stiklus puikus, prie to prisideda pakankamai dideli galinio vaizdo veidrodeliai. Vaizdas galinėje automobilio dalyje kiek prastesnis, dėl plačių statramsčių ir mažo galinio stiklo. Tačiau parkuojantis visas šias problemas galite pamiršti išsirinkę versiją turinčią parkavimosi asistentą, bei 360 laipsnių vaizdo kameras.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sanaudos priklauso nuo Jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus, tačiau preliminariai sąnaudos turėtų būti apie 7 l / 100 km.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!