Volkswagen Passat

Volkswagen Passat – tai vienas praktiškiausių automobilių savo kategorijoje, puikiai tinkantis šeimai ilgose kelionėse.

https://images.prismic.io/longo-lt/5f554aca-a369-4646-95fd-903013f2ba0f_L260552_01.jpg?auto=compress,format&rect=0,0,2460,1845&w=1084&h=813

Pliusai

Aukšta surinkimo kokybė

Platus variklių pasirinkimas

Erdvus salonas

Minusai

Nuobodus dizainas

Prasta standartinė įranga

Prastai apšviesti halogeniniai žibintai

Volkswagen Passat video apžvalga

Apie Volkswagen Passat

Nuo 1973 metų, kai gimė pirmoji „Passat“ interpretacija, pagrindinė šio modelio formulė pasikeitė vos minimaliai. Volkswagen Passat visada buvo vidutinės klasės automobilis racionalioms šeimoms, kurios tiesiog nori patogaus, ekonomiško automobilio. Šiuo metu „Passat“ skaičiuoja jau 8-tą kartą, o kitais metais tikimasi 9-osios kartos. Svarbu paminėti tai, kad 2015-ųjų Ženevos automobilių parodoje šis modelis buvo paskelbtas Europos metų automobiliu.

Galimi kėbulo tipai - 4 durų universalas arba sedanas. Dauguma šių modelių buvo varomi priekiniais ratais, tačiau buvo siūloma ir „4 motion“ versija turinti 4 varančiuosius ratus, bei norintiems geresnio pravažumo „ALLTRACK“ versija, kuri turi didesnę prošvaisą ir papildomas apdailas. Taipogi Volkswagen Passat Jums siūlo ganėtinai platų komplektacijų spektrą : Trendline, Comfortline, Highline, bei R-Line.

Volkswagen Passat varikliai

Volkswagen koncernas dažnai pasižymi plačia variklių gama, todėl Passat nėra išimtis.

Siūlomi benziniai varikliai nuo 1.4 l 110 kW iki 2.0 l 209 kW, bei dyzeliniai varikliai nuo 1.6 l 88 kW iki 2.0 l 176kw. Ieškantiems hibridines versijos gamintojas taip pat turi pasiūlymą - VW Passat GTE versija. Elektrinis variklis kombinuojamas su 1.4 litro benzininiu varikliu.

Tai visada buvo Nr. 1 naudotas parduodamas automobilis Lietuvoje ir vienas populiariausių Longo LT parduodamų automobilių.

Volkswagen Passat eksterjeras

Išorės detalės daugiausia priklauso nuo Jūsų pasirinkto apdailos lygio. Pavizdžiui „Comfortline“ galite rasti su pilnos matricos led žibintais, o lengvojo lydinio ratlankiai gali būti nuo R16 iki R19. Apdailos R-Line versija turi kiek žemesnę pakabą, didesnius ratlankius ir gauna bamperius su agresyvesniomis linijomis, kurios suteikia sportiškumo.

Volkswagen Passat interjeras

Passat galite rasti tiek su standartiniu analoginiu, tiek su pilnai skaitmeniniu ekranu. Abu yra lengvai skaitomi, skaitmeniniai ciferblatai lengvai pritaikomi, todėl galite nustatyti įprastus ciferblatus arba juos sumažinti ir skirti 10.3 colių ekraną kitam naudojimui. Pavyzdžiui galite rodyti visą palydovinės navigacijos žemėlapį. Likusią prietaisų skydelio dalį naudoti itin paprasta, o dauguma funkcijų turi apgalvotai išdėstytus ir paprastus fizinius mygtukus.

Interjere "Volkswagen" taip pat pademonstravo ergonomišką meistriškumą. Visos rankenos, jungikliai ir kiti įrenginiai sukurti taip, kad jais būtų itin patogu naudotis. Kiekvienas veiksmas yra intuityvus, nereikalaujantis papildomo žvilgsnio ar rimtesnio susikaupimo, pavyzdžiui, keisti nustatymus oro kondicionavimo sistema.

Sėdynių medžiagos yra skirtingos, pradedant nuo paprastų su medžiaginiais apmušalais iki pusinės „alcantara“ ar pilnos odos. Geresniame apdailos lygyje galime rasti: elektra reguliuojama vairuotojo sėdynę su atminties, bei masažo nustatymais.

Šeimos, auginančios vieną ar du vaikus, turėtų įvertinti didesnio vidaus erdvės poreikį. Kelis kartus padidėjo vien keleiviams skirta erdvė ir bagažinės tūris.

Durų kišenėse ir dėtuvėse įmontuota medžiaga panaši į kilimine danga, todėl Jūsų įdėti daiktai kels mažiau pašalinių garsų kas yra patogu. Taipogi automobilio galinėje dalyje yra porankis su puodelių laikikliais.

Multimedija

Multimedijos sistema priklauso nuo jūsų pasirinkto apdailos lygio. Multimedija buvo galima rasti nuo 6.5 colio iki  9.2 colių lietimui jautraus ekrano. Įrangoje galite rasti tokias funkcijas kaip palydovinė navigacija, Apple Carplay arba Android Auto su screen mirroring funkcija, bei visas kitas butinas funkcijas. Lyginant su konkurentu Ford Mondeo esančia multimedijos sistema, Passat stipriai pirmauja tiek grafikomis, tiek multimedijos greičiu.

Erdvė automobilyje

Palyginti su pirmtako generacija B7, naujesnis modelis pasiūlys daugiau vietos keleiviams galinėse sėdynėse. Jei padidintą erdvę išmatuotume liniuote, ši išraiška siektų 4 centimetrus. Jau vien šis parametras byloja, kad „Passat“ yra vienas erdviausių automobilių savo klasėje, nebent pamiršite „Škoda Superb“.

Vietos priekinėse sedynes daugiau nei pakankamai, kiekvienas gali įsitaisyti patogiai daug vietos kojoms ir galvai, o sedėjimo pozicija plati.

Bagažinės talpa : Universalas

Universalo tipo kėbule, kurį apžvelgiame šiandien talpa siekia 650litrų, o jeigu to Jums nepakanka jį galime pasididinti iki 1780litrų atlenkus galines sėdynes.

Bagažinės talpa : Sedanas

Sedano tipo kebule Volkswagen Passat Jums gali pasiūlyti 586 litrų bagažinės tūrį.

Volkswagen Passat kelyje

Volkswagen Passat Jums gali pasiūlyti ne tik praktiškumą, bet ir komfortišką vairavimo pojūtį. Nors šį karta modelis turi prailgintą ratų baze, automobilis yra pakankamai manevringas. Garso izoliacija labai puiki, todėl visa tai sudėjus tampa pakankamai aišku, kodėl šis modelis yra toks populiarus.

Pakaba patikima ir komfortiška, įvažiuojant į posukį kėbulas šiek tiek daugiau svyra į šonus, tačiau norint standesnės pakabos galite rinktis R-Line versiją.

Pavarų dėžė

Volkswagen Passat buvo galima rasti su 6 greičių mechaninė ir 6 arba 7 greičių automatine pavarų dėže. Dviejų sankabų automatinę pavarų dėžę vadinamą „DSG“ galima rasti su 6 arba 7 pavaromis, ji važiuoja labai sklandžiai

Kelio matomumas

Puikus matomumas, dideli galiniai langai, siauri statramsčiai ir atstumo jutikliai išsprendžia bet kokias problemas parkuojant automobilį.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sanaudos priklauso nuo jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus. Tačiau mūsų bandomas automobilis turi 1.6 l dyzelį variklį su 7 pavarų automatine greičių dėže. Borto kompiuteris parodė 5.1 l / 100 km vidutines degalų sąnaudas.

Surask savo sekantį automobilį

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!