Seat Leon

Seat Leon - stilingas šeimos miesto automobilis siūlantis vokišką surinkimo kokybę su ispanišku prieskoniu.

https://images.prismic.io/longo-lt/95f59bf2-5002-4a96-a984-47bcfacfdc38_N818748_01.jpg?auto=compress,format&rect=1,0,2452,1839&w=1084&h=813

Pliusai

Geras kainos ir kokybės santykis

Plati variklių gama

Modernus kėbulo dizainas

Minusai

Sudėtingas multimedijos valdymas

Prastas matomumas automobilio galinėje dalyje

Blankus interjero dizainas

Seat Leon video apžvalga

Apie Seat Leon

Seat Leon – kompaktinės klasės automobilis pristatytas 1999 metais ispanų automobilių gamintojo „SEAT“.  Leon daugumą detalių, bei komponentų dalinasi su Volkswagen Group koncernu. Šis modelis buvo pristatytas kaip pigesnė ir sportiškesnė alternatyva populiariajam Volkswagen Golf.

Seat Leon nuo gamybos pradžios buvo galima rasti tik 4 durų hečbeko kėbuluose, tačiau trečioji karta 2012 metais pristatė 2 durų hečbeko kėbulo tipą, bei praktiškesnę 4 durų versiją universalo tipo kėbule. Didžioji dalis siūlomų versijų turi priekinius varančiuosius ratus, o jeigu Jus domina didesnis pravažumas ir 4 varančiųjų ratų sistema, Seat Leon siūlo X-Perience versiją. Pagrindiniai apdailos lygiai: S, SE, FR, Xcellence ir Cupra .

Šio modelio gamintojas pristatė keturias kartas , o šiandien apžvelgiame trečiąją kartą.

Seat Leon varikliai

Seat siūlo plačią variklių gamą, tad tinkamą variklį galima atrasti kiekvienam. Benzininiai varikliai nuo 1.0 l, 85 kW iki 2.0 l sportiškosios Cupra ST versijos turinčios 221 kW. Ir taipogi dyzeliniai nuo 1.6 l, 85 kW iki 2.0 l, 135 kW FR versijos.

Longo klientų populiariausi variklių pasirinkimai:

- Dyzelinis 1.6 l, 85 kW

- Dyzelinis 2.0 l, 110 kW

Seat Leon eksterjeras

Trečioji karta gavo kur kas aštresnes, kampuotesnes kėbulo linijas, išraiškingus LED žibintus priekyje ir gale gausesnėje įrangoje, o pasirinkus FR išpildymą gausite sportiškumo suteikiančią apdailą. Tai būtent ir atskleidžia automobilio ispaniškąjį stiliaus prieskonį.

Seat leon interjeras

Kalbant apie medžiagas salone, viršutinėje dalyje rasite minkštas medžiagas, kas suteikia komfortiškumo ir geresnio surinkimo kokybės pojutį.

Standartinėje įrangoje rasite oro kondicionierių, bluetooth laisvų rankų įrangą, 5 colių lietimui jautrų multimedijos ekraną, o gauesnėje įrangoje gausite aktyvią greičio palaikymo sistemą, liniju asistentą, ženklų atpažinimo sistemą, bei kitas funkcijas.

Kalbant apie automobilio sėdynes daug kas priklauso nuo jūsų pasirinkto apdailos lygio. Seat Jums siūlo nuo pilnai medžiaginių įprastų sėdynių iki šonus apgaubiančių pusiau odinių arba pilnai odinių sėdynių su šildymo funkciją esančių gausesnėje įrangoje.

Daiktadėžė įprastoje vietoje galėtų būti didesnė, durų kišenės pakankamo dydžio, patogi detuvė telefonui su gumine danga.

Multimedija

Multimedijos sistema panaši į konkurentų VW Golf ir Škoda Octavia, multimedijos ekranas standartinėje įrangoje 5 colių dydžio, o gausesnėje įrangoje galima rasti ir 8 colių multimedijos ekraną. Multimedijos sistema pakankamai greita, tačiau prie valdymo gali tekti įprasti.

Gausesnėje įrangoje gausite palydovine navigacija, geresnę audio sistemą, Apple Carplay ir android auto funkcijas.

Erdvė automobilyje

Vietos tiek kojoms tiek galvai tikrai pakaks galinėje automobilio dalyje, tačiau kalbant apie važiavimą tryse gale sėdinčiam keleiviui vidurinėje dalyje gali būti nepatogu, dėl esančio atlenkiamo porankio vidurinėje dalyje. Didelis transmisijos tunelis negali pasiūlyti pakankamai vietos kojoms. Tad ilgesnėms kelionėms rekomenduočiau gale važiuoti dviems keleiviams.

Kalbant apie sedėjimo pozicija priekyje erdvės yra tikrai pakankamai tiek kojoms tiek galvai, tad įsiataisyti patogiai pavyks kiekvienam.

Seat Leon universalo tipo kėbule bagažinės talpa 620 l.

Bagažinės tūris mažesnis nei konkurentų Škoda Octavia ar VW Golf universaluose. Tačiau automobilis turi dvigubas grindis, todėl turėsite papildomą talpą daiktams.

Seat Leon hečbeko tipo kėbule bagažinės talpa 380 l.

Seat Leon kelyje

Seat Leon gali pasiūlyti pakankamai smagų ir komfortišką vairavimo pojūtį. Prie to stipriai prisideda pakankamai nebloga garso izoliacija lyginant su pirmataku. Automobilio vairas lengvas ir tikslus, tad bus lengva manevruoti, parkuotis aikštelėje ir siauresniuose gyvenvečių keliuose.

Pakaba patikima, bei pakankamai komfortiška, tačiau pasirinkus FR versija gausite žemesnę ir standesnę pakabą su kuria automobilis geriau stovės ant kelio ir automobilį vairuoti bus kur kas smagiau.

Pavarų dėžė

Šiuose modeliuose buvo montuojamos 5 ir 6 pavarų mechaninės, bei 6 ir 7 pavarų automatinės greičių dėžės.

Kelio matomumas

Kalbant apie matomumą iš priekio ir šonų vaizdas puikus, tačiau kalbant apie galinę dalį, statramščiai yra kiek platoki tad momentais galite turėti nematomumo zoną. Tokiu atveju siūlome įsigyti modelį, kurio komplektacijoje būtų galima rasti galinę vaizdo kamerą.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sąnaudos priklauso nuo Jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus.

Mūsų bandomas automobilis buvo su 1.6 l dyzeliniu varikliu, bei mechanine pavarų dėže. Prietaisų skydelis deklaravo vidutines 5.4 l / 100 km degalų sąnaudas.

Surask savo sekantį automobilį

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!