Audi A3

Audi A3 - tai stilingas, kompaktinės klasės miesto automobilis, siūlantis Vokišką surinkimo kokybę.

https://images.prismic.io/longo-lt/8fabce58-5698-4fc6-9000-fba6003e77eb_N822937_01.jpg?auto=compress,format&rect=1,0,2469,1852&w=1084&h=813

Pliusai

Puikios valdymo savybės

Aukšta surinkimo kokybė

Stilingas kėbulo dizainas

Minusai

Aukšta rinkos kaina

Galėtų būti daugiau erdvės

Brangūs eksplotaciniai kaštai

Audi A3 video apžvalga

Apie Audi A3

Audi A3 – tai premium klasės kompaktiškas automobilis, pristatytas 1996 metais Vokietijos automobilių gamintojo Audi. A3 daugumą detalių ir komponentų dalinasi iš koncerno - Volkswagen Group. Šis modelis buvo pristatytas kaip sportiškesnė alternatyva populiariajam Volkswagen Golf modeliui.

Audi A3 nuo gamybos pradžios buvo galima rasti tik 2 ir 4 durų hečbeko kėbuluose. Antrojoje kartoje buvo pristatytas 2 durų kabrioleto tipo kėbulas, kurį turi jau ir trečioji karta. Na o 2012 metais buvo pristatytas 4 durų sedano kėbulo tipas. Didžioji dalis siūlomų versijų turi priekinius varančiuosius ratus, o jeigu Jus domina 4 varančiujų ratų sistema Audi A3 buvo galima rasti ir quattro versija. Pagrindiniai komplektacijos lygiai buvo: SE, SE Technik, Sport ir S- line. 2013 metais šis automobilis laimėjo metų automobilio apdovanojimą „What Car” rinkimuose.

Audi A3 varikliai

Audi siūlo itin plačia variklių gamą, tad tinkamą variklį galima atrasti kiekvienam. Benziniai varikliai prasidedantys nuo 1.0 l, 85 kW iki 2.5 l 5 cilindrų sportiškosios RS3 versijos turinčios 294 kW. Bei taip pat dyzeliniai varikliai nuo 1.6 l, 85 kW iki 2.0 l, 135 kW.

Na ir ieškantiems hybridinės versijos Audi A3 taip pat siūlo e-tron plug-in hybridine versija, kurioje elektrinis variklis yra kombinuojamas su 1.4 litro benzininiu varikliu.

Longo populiariausi variklių pasirinkimai:

- Dyzelinis 1.6 l, 85 kW

- Benzininis 1.5 l, 110 kW

Audi A3 eksterjeras

Trečioji karta gavo kur aštresnes, kampuotesnes kėbulo linijas, Išraiškingus led dienos žibintus, kurie tapo dar aštresnių ir piktesnių linijų po atnaujinimo 2016 metais. Automobilis stilingas ir sportiškas, mūsų apžvelgiamas modelis turi S-Line apdailą, tad automobilis turi jaunatvišką ir laikui nepavaldų dizainą.

Audi A3 interjeras

Įranga esanti automobilyje priklauso nuo jūsų pasirinktos komplektacijos, tačiau šiame modelyje galite rasti tokią įrangą kaip multimedijos ekranas iki 7 coliu dydžio, 2 zonų klimato kontrolę, užtemstantį centrinį veidrodėlį, parkavimosi jutiklius priekyje ir gale, palydovine navigacija ir kitas funkcijas.

Kalbant apie medžiagas salone, automobilyje vyrauja aukštesnės kokybės, minkštesnės medžiagos, bei juntama aukšta surinkimo kokybė. Automobilio sėdynes priklauso nuo jūsų pasirinkto apdailos lygio, tačiau Audi siūlo nuo pilnai medžiaginių įprastų sėdyniu iki šonus apgaubiančių pusiau odinių arba pilnai odinių sėdynių su šildymo funkcija gausesnėje įrangoje. Daiktadėžė įprastoje vietoje galėtų būti kiek didesnė, durų kišenės mūsų nuomone pakankamo dydžio.

Multimedija

Multimedijos ekranas išlendantis, kas yra ganėtinai inovatyvu, kadangi jei Jums jis trukdo, paspaudus mygtuką jis gali gryžti atgal į savo pradinę padėtį centrinėje konsolėje. Valdymas ganėtinai paprastas ir patogus naudotis, net ir vairuojant automobilį.

Erdvė automobilyje

Galinėje automobilio dalyje dviems vietos sedėti pakankamai kaip tokio dydžio automobilyje, tačiau tryse jau važiuoti gali tapti kiek nepatogu.

Kalbant apie sėdėjimo pozicija priekyje, erdves tiek galvai tiek kojoms pakankamai, tad galima įsitaisyti patogiai, tačiau automobilis yra kiek siauresnis lyginant su konkurentu VW Golf.

Bagažinės talpa : Hečbekas

Bagažinės tūris priklauso nuo jūsų pasirinkto kebulo tipo ir varančiųjų ratų. Hečbeko tipo kėbule bagažinės turis siekia 380 litrų.

Bagažinės talpa: Sedanas

Mūsų apžvelgiamas automobilis yra sedano kėbulo tipo jo bagažinės turis yra 425litrų, na o jeigu jūsų sedanas turi 4 varančiųjų ratų sistemą bagžinės tūris sieks 390 litrų.

Audi A3 kelyje

Pirmas įspūdis pradėjus važiuoti šiuo automobiliu - kokybiškai surinktas, vikrus miesto automobilis. Lyginant su konkurentais kaip Ford Focus ar BMW 1 serijos šis modelis pasiūlo puikiausia balansa tarp minkšto ir sportiško važiavimo pojučio. Garso izoliacija pakankamai puiki kaip tokios klasės automobiliui.

Pakaba pagaminta ant VW Golf bazės tačiau važiuojant juntamas kur kas komfortiškesnis važiavimas vairuojant bet kuria kelio danga, kėbulas perdaug į šonus nesvyra ir užtikrina puiku sukibimą, tačiau pasirinkus S-line pakabą turinčią versiją automobilis yra kiek standesnis.

Pavarų dėžė

Šiuose modeliuose buvo montuojamos 6 pavarų mechaninės, bei 7 pavarų dviguba sankaba turinčios automatinės greičių dėžės.

Kelio matomumas

Matomumas šiame modelyje tiek iš priekio ir šonų puikus, vaizdas pro galinį stiklą taip yra neblogas, nes viskas puikiai matoma ir nėra didelių aklųjų zonų , todėl bus patogu parkuojant automobilį atbuline eiga.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sanaudos priklauso nuo jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo, bei vairavimo stiliaus. Tačiau mūsų bandomas automobilis turi 1.5 l benzininį variklį su automatine pavarų dėže, todėl vidutinės degalų sąnaudos siekė 6.5 l / 100 km.

Surask savo sekantį automobilį

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!