Opel Astra

Opel Astra - tai kompaktiškas miesto automobilis puikiai tinkantis nedidelei šeimai ilgose kelionėse.

https://images.prismic.io/longo-lt/efe09c2a-39d5-41d1-a97d-e253643313be_szpmk9gywtrpxfkbli3c.jpg?auto=compress,format

Pliusai

Ekonomiški dyzeliniai varikliai

Praktiškas ir talpus

Patikima važiuoklė

Minusai

Nuobodus dizainas

Salono surinkimo kokybė galėtų būti geresnė

Važiuojant nelygiu keliu girdimas važiuoklės darbas

Opel Astra video apžvalga

Apie Opel Astra

Opel Astra modelis buvo pristatytas ir pradėtas gaminti 1991 metais Vokietijos automobilių gamintojo Opel. Astra modelis pakeitė tuometinį Opel Kadett. Iki šiol yra išleistos šešios opel astra kartos, o penktąją kartą apžvelgiame šiandien. 2016 metais automobilis laimėjo europos automobilio titulą Ženevos automobilių parodoje.

Opel Astra automobiliai buvo gaminami sedano, hečbeko ir universalo tipo kėbuluose. Ankstesnėse kartose buvo galima rasti coupe, bei kabrioleto kėbulo tipus.

Galimi šio modelio apdailos lygiai: Design, Elite, Sri, Innovation ir Executive.

2019 metais šis modelis buvo atnaujintas, nors pasikeitimai minimalūs, tačiau buvo atnaujintos priekinės bamperio grotelės ir atnaujinti galiniai žibintai.

Opel Astra varikliai

Opel Astra gali jums pasiūlyti net iki 15 skirtingų variklių variacijų. Silpniausias būtų 1.6 litro 70 kW dyzelinis variklis, o galingiausias taip pat 1.6 litro tik benzinis variklis turintis 147 kW galią.

Longo populiariausi variklių pasirinkimai:

- Dyzelinis 1.6 l, 81 Kw

- Dyzelinis 1.6 l, 100 Kw

Opel Astra eksterjeras

Lyginant su ankstesne karta, opel astra siūlo gerokai agresyvesnius žibintus, didesnes priekinio bamperio groteles. Chromo apdaila lango viršutinėje linijoje. Gausesnėje įrangoje galite gauti galinius led žibintus ,bei priekinius turinčius Led dienos žibintų funkciją

Opel Astra interjeras

Pirmas įspūdis atsisėdus į automobilį geras, kadangi mano nuomone interjero dizainas stipriai patobulėjo nuo ankstesnių kartų, bei atrodo kur kas prabangesnis.

Gamintojas siūlė platų komplektacijos pasirinkimą nuo gerai įrengto iki tikrai gausios komplektacijos tokios kaip : linijos palaikymo sistemą, avarijos prevencijos sistema, lietimui jautrus 8 colių ekranas su palydovinę navigacija ir daug kitų funkcijų.

Kalbant apie medžiagas salone dauguma jų minkštos ir stipriai kokybiškesnės nei ankstesnėse kartose. Tačiau surinkimo kokybei dar yra kur patobulėti.

Sėdynės buvo montuojamos kelių tipų, nuo įprastų medžiaginių iki apspaudžainčių šonus, pilnai odiniu sėdynių turinčių šildimo, bei vėdinimo funkcijas.

Daiktadėžė įprastoje vietoje galėtų būti didesnė, durų kišenės pakankamo dydžio.

Multimedija

Netgi bazinio lygio komplektacijoje Opel Astra turi 7 colių spalvota jutiklinį ekraną su Bluetooth, USB ir AUX priedais. Ekrano dydis priklauso nuo Jūsų turimo komplektacijos lygio, gausesnėje įrangoje galime rasti ir 8 colių multimedijos ekraną. Valdymas nesudėtingas, o tokias funkcijas kaip palydovinę navigaciją tiek Apple Carplay ir Android Auto galime rasti gausesnėje irangoje, tačiau ši funkcija veiks tik prijungus jūsų mobilųjį įrenginį su laidu.

Erdvė automobilyje

Sėdėjimo pozicija gale pagirtina, kadangi vietos siūlo daugiau nei tokie konkurentai kaip Ford Focus ar Peugeot 308, tad dviems asmenims galima įsitaisyti patogiai, o trims asmenims rekomenduotumėme patogumo sumetimais rinktis trumpesnes keliones.

Kalbant apie sedėjimo pozicija priekyje, vietos kojoms pakankamai, o vairuotojo pozicija truputį aukštesnė lyginant su konkurentais, dėl šios priežasties patogiau tiek įlipti tiek išlipti iš automobilio.

Talpa bagažinėje

Bagažinės dydis Opel Astra universalo tipo kėbule yra 540 litrų neatlenkus galinių sėdynių. Dugnas lygus neturi slenkstuko, tad bus patogu tiek išimti tiek idėti Jūsų daiktus. Deja nėra kabliukų pirkinių maišeliams. Jei viso to jums nepakanka bagažinės tūrį galite pasididinti atlenkus galines sėdynes mygtukais bagažinėje ir gausite pilnai lygias grindis, tad visa plotą galite išnaudoti praktiškai.

Opel Astra kelyje

Būtent šios kartos Astros yra lengvesnės nei ankstesnė karta, todėl automobilis yra judresnis, vikresnis ir manevringesnis. Dėl šių valdymo savybių automobilio vairavimas tapo smagenis. Garso izoliacija taip pat patobulėjusi lyginant su ankstesne karta, tad automobilis ne taip vargins ilgesnėse kelionėse.

Pakaba komfortiška ir puikiai sugerianti visus kelio nelygumus.

Pavarų dėžė

Šiuose modeliuose buvo montuojamos 6 pavarų mechaninės, o automatinės turi net 9 pavaras.

Kelio matomumas

Kalbant apie matomumą iš priekio ir šonų vaizdas puikus, tačiau kalbant apie galinę dalį, galiniai statramščiai yra platūs, tad siūlytumėme renkantis automobilį atkreipti dėmesį į versijas su galine vaizdo kamera.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sanaudos priklauso nuo jūsų pasirinkto variklio ir pavarų dėžės tipo ,bei vairavimo stiliaus. Tačiau mūsų bandomas automobilis turi 1.6 litro dyzelinį variklį, bei mechaninę pavarų dėžę, sąnaudos buvo 4.9l / 100 km.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!