Opel Insignia

Opel Insignia yra didelis, praktiškas ir akį traukiantis šeimos automobilis, puikiai tinkantis ilgoms ir komfotiškoms kelionėms.

https://images.prismic.io/longo-lt/ae7610a2-ab2b-493e-bf2a-fb27d6570737_j8cqnv9hdpkpbs8bbmo4.jpg?auto=compress,format

Pliusai

Ekonomiški varikliai

Komfortiškas

Praktiškas

Minusai

Salono apdaila galėtų būti prabangesnė

Konkurentai siūlo didesnes bagažines

Gausesnės komplektacijos modeliai brangoki

Opel Insignia video apžvalga

Apie Opel Insignia

Opel Insignia tai didelis šeimyninis automobilis, kurį nuo 2008 m. kuria ir gamina Vokietijos automobilių gamintojas Opel. Šio modelio pavadinimas yra kilęs nuo 2003 m. pristatyto koncepcinio automobilio. 2-osios kartos Insignia, kurią apžvelgiame šiame staripsnyje, buvo oficialiai pristatyta praėjus net 14 metų nuo pirmosios laidos paleidimo - 2017 m. birželio mėnesį.

Šiuo metu antroji karta siūloma su penkių durų hečbeko kėbulu vadinamu Grand Sport ir  penkerių durų universal kėbulu vadinamu Sports Tourer. Opel Sports Tourer universalas taip pat turi „Country Tourer“ modifikaciją – tai krosoverio tipo universalas, kuriame yra  20 mm padidintas važiavimo aukštis ir keletas juodų kėbulo elementų.

Opel Insignia turi nemažai apdailos lygių, tačiau galima išskirti kelis pagrindinius: Edition, Business Executive, Dynamic, Innovation, OPC ir daugiau.

Opel Insignia varikliai

Renkantis antrosios kartos Opel Insignia, galėsite rinktis iš dešimties variklių. Opel siūlo 6 benzininius variklius, kurių galia svyruoja nuo 103kw iki 191kw, ir 4 dyzelinius variklius, kurių galia svyruoja nuo 81kw iki 154kw.

Kai kurios antrosios kartos Opel Insignia versijos turi ir keturių varančiųjų ratų pavarą.

Populiariausi variklių pasirinkimai Longo vartotojų tarpe:

- 1.5 Turbo (Ecotec) 103kw - maksimalus greitis 207km/h (0-100km/h 10.2s)

- 1.5 Turbo (Ecotec) 121kw - maksimalus greitis 218km/h (0-100km/h 9.2s)

- 1.6 CDTI Ecotec 81kw - maksimalus greitis 201km/h (0-100km/h 11.8s)

- 1.6 CDTI 100kw - maksimalus greitis 212km/h (0-100km/h 10.7s)

- 2.0 CDTI 125kw - maksimalus greitis 223km/h (0-100km/h 8.9s)

Išorės apdaila

Geresnės konfigūracijos Opel Insignia modeliuose rasite 17 colių ar didesnius lengvojo lydinio ratlankius ir ryškesnius LED priekinius žibintus (LED Intelli LUX), o OPC Line gauna pilnai išskirtines kėbulo linijas.

Opel Insignia įrengimas

Standartiškai, kiekvienoje versijoje, kartu su pastovaus greičio palaikymo sistema ir automatiniais žibintais, įrengtos dvi papildomos sistemos: įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos ir kelio ženklų atpažinimas – tai labai apgalvotas judesis iš Opel gamintojo, nes dauguma konkurentų šias funkcijas siūlė tik kaip papildomą pasirinkimą.

Geresnėje Opel Iinsignijos komplektacijoje pridedami automatiniai valytuvai, dviejų zonų klimato kontrolė, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, patobulinta stereo sistema, galinio vaizdo kamera, šildomos sėdynės ir vairas, navigacija, bei 4,2 colio spalvotas vairuotojo informacijos ekranas.

Interjeras

Opel Insignia salonas atrodo gerai surinktas, tačiau posūkių ir valytuvų rankenėlės neveikia taip sklandžiai kaip norėtūsi, o plastikas atrodo pastebimai pigesnis.

Šalia standartinės įrangos salone, taip pat rasite tikrai dideles ir patogias sėdynes, kuriose jausitės patogiai važiuojant ilgus atstumus. Sėdynių medžiagos yra skirtingos priklausomai nuo pasirinkto apdailos lygio. Jos gali būti nuo paprasčiausių su medžiaginiais apmušalais iki AGR sėdynių - ergonomiškų sėdynių su odinėmis, elektrinio valdymo, atminties, šildymo, vėdinimo ir net masažo funkcijomis.

Erdvė automobilyje

Priekyje sėdinčiam keleiviui ir vairuotojui vietos patogiai sėdėti tikrai užtektinai, tačiau gale, dėl vientiso nusileidžiančio stogo, vietos galvai jau gerokai mažiau. Iš kitos pusės, universalas siūlo žymiai daugiau vietos gale sėdintiems keleiviams, todėl jei planuojate keliausi su aukštesniais keleiviais gale, jie tikrai jausis patogiau Sports Tourer universalo versijoje.

Bagažinės talpa - Universalas

bagažinės talpa su pakeltomis sėdynėmis yra 560l, išsiplečia iki 1665 l su nuleistomis sėdynėmis.

Bagainės talpa - hačbekas

Hatchbeko versijoje rasite 490l bagažinę

Nors bagažo talpa universal versijoje yra įspūdinga ir ji lengvai sutalpins penkių žmonių atostogų lagaminus, konkurentai, tokie kaip Skoda Superb Estate ir Volkswagen Passat Estate, siūlo dar didesnius krovinių plotus tiek su pakeltomis , tiek su nuleistomis sėdynėmis.

Multimedija

Opel insignia salone standartiškai rasite 7,0 colių jutiklinio ekraną su instaliuota informacijos ir pramogų sistema. Joje rasite ir galėsite mėgautis DAB radiju, Bluetooth ryšiu, Apple CarPlay ir Android Auto išmaniojo telefono veidrodžiu.

Tuo tarpu jei pasirinkstite geresnės konfiguracijos modelį, galėsite naudotis palydovine navigacija ir galinio vaizdo kamera.

Opel Insignia kelyje

Vairuoti Insignia vargu ar įdomu, tačiau dauguma neieško vairavimo įspūdžių universaliame automobilyje. Vis dėl to, važiavimo komfortas ir rafinuotumas yra bene stipriausias Insignia modelio pranašumas.

Valdymas yra tikslus, patikimas ir stebėtinai lengvas atsižvelgiant į automobilio dydį. Jis labai stabilus greitkelyje ir leidžia atsipalaiduoti ilgose kelionėse. Tai lydi labai mažas vėjo triukšmas. Važiuojant su 17 colių ratais automobilis puikiai sugeria kelio nelygumus ir yra ganėtinai tylus važiuojant prastesniais keliais.

Pavarų dėžė

Opel Insignia siūlo modelius su 6 greičių mechanine arba 6/8 greičių automatine pavarų dėžė.

Kelio matomumas

Dėl didelio priekinio stiklo, šoninių langų ir didelių veidrodėlių, matomumas tikrai nėra prastas, tačiau stori stogo statramsčiai užstoja vaizdą per petį. Vairuojant hatchbek tipo Opel Insignia, dėl neaukšto ir ganėtinai siauro galinio lango, matomumas kiek suprastėja. Jei nesate įgudęs vairuotojas, atrasite, kad parkuotis gali būti sudėtinga, todėl patogumui siūlome rinktis modelį su galiniais atstumo jutikliais arba galinio vaizdo kamera.

Opel Insignia išlaikymas

Ekonomiškumas yra vienas iš pagrindinių aspektų renkantis naudotą automobilį, todėl Opel Insignia siūlo Ecotec versiją, kuri leidžia jums važiuoti su tokia pačia galia, tačiau mažesnėmis kuro sąnaudomis ir mažesne CO2 emisija.

Vidutinės kuro sąnaudos

Vidutinės kuro sąnaudos labai priklauso nuo pasirinkto variklio, pavarų dėžės ir vairavimo stiliaus. Keletas pavyzdžių su mechanine pavarų dėže:

- 1.5 Turbo 121kw 6.1 L/100 Km;

- 1.6CDTI Ecotec 81kw is 4.3 L/100 Km;

- 1.6CDTI 100kw is 4.5 L/100 Km;

- 2.0 CDTI 125kw is 5.3 L/100 Km

CO2 Emisija

- 1.5 Turbo 103kw - 136 g/Km (Ecotec - 132 g/Km);

- 1.5 Turbo 121kw - 133 g/Km;

- 1.6CDTI Ecotec 81kw - 112 g/Km;

- 1.6CDTI 100kw - 119 g/Km;

- 2.0 CDTI 125kw - 139 g/Km

Suraskite savo sekantį automobilį

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!