Skoda Fabia

Puikus pasirinkimas ieškantiems miesto automobilio. Nedidelis, išvaizdus, talpus, puikiai riedantis kelyje automobilis patenkins kiekvieno vairuotojo lūkesčius.

https://images.prismic.io/longo-lt/aea5ef6d-0a3c-48da-b228-a3053d5b7f4b_fh6ko2cp3z3flpfpxafh.jpg?auto=compress,format

Pliusai

Ekonomiški varikliai

Erdvi ir talpi bagažinė

Kokybiškai surinktas interjeras

Minusai

Kai kuriose vietose medžiagos atrodo pigios

Prastas pagrindinis apdailos lygis

Greitai nuvertėjantis modelis

Skoda Fabia video apžvalga

Apie Skoda Fabia

Skoda Fabia – mažiausių automobilių klasei priklausantis automobilis. Automobilį nuo 1999 m. gamina Čekijos automobilių gamintojas „Skoda Auto“. Skoda Fabia 2005 m. “What Car” metų automobilio apdovanojimuose užėmė pirmą vietą "Bendro nugalėtojo" ir "Geriausio mažo automobilio" kategorijose.

Nuo 1999 m. išleistos 4 Fabia kartos. 1-osios kartos „Fabia“ turėjo 3 kėbulo tipus - hečbeką, universalą ir sedaną. Nuo 2007 m. 2-osios kartos „Fabia“ siūlomi tik 2 kėbulo tipai - hečbekas ir universalas, o nuo 2021 m. 4-osios kartos rinkoje liko tik hečbeko versija.

Skoda Fabia galite pasirinkti iš kelių apdailos lygių - Active, Ambition, Drive, Joy, Edition, Style ir Monte Carlo.

Skoda Fabia varikliai

Perkant naudotą 3-osios kartos Fabia, gausite net 9 skirtingų variklių pasirinkimus. Iš jų 6 benzininiai varikliai - 1.0 l. ir 1.2 l., kurių galia nuo 44 kW iki 81 kW ir trys 3 dyzeliniai varikliai - 1.4 l.  kurių galia nuo 55 kW iki 77 kW.

Nuo 2019 m. atnaujintos versijos Fabia siūlo tik 1.0 MPI benzininį variklį su 44 kW ir 55 kW galia ir 1.0 TSI variklį su 70 kW ir 81 kW galia.

Populiariausi Longo vartotojų variklių pasirinkimai

- 1.2 TSI variklis su 66 kW

- 1.0 TSI variklis su 70 kW

- 1.4 TDI variklis su 55 kW 

- 1.4 TDI variklis su 66 kW

Skoda Fabia įrengimas

Išorės apdaila

Skoda Fabia dažniausiai sutinkami apdailos lygiai yra be lengvojo lydinio ratlankių ir su paprastais priekiniais žibintais. Tačiau tarp modelių tikrai galima rasti su lengvojo lydinio ratlankiais ir "Full LED" priekiniais žibintais. 

Skoda Fabia įrengimas

Prietaisų skydelis ir aplinkinės sritys išdėstytos logiškai, todėl rasti reikiamus prietaisus labai paprasta.  Kai kuriose vietose medžiagos atrodo pigios, tačiau patys prietaisai ir surinkimas yra geros kokybės. Automobiliuose įrengta klimato ir kruizo kontrolė, rasite oro kondicionierių ir tikrai nemažai daiktadėžių.

Vairuojant automobilį jausitės komfortiškai. Jeigu pergyvenate dėl parkavimo, galite įsigyti parkavimo jutiklius gale. Dėl automobilio manevringumo parkuotis neturėtu būti sudėtinga.

Apie automobilio saloną galime pasakyti tiek, kad pagrindiniame apdailos lygyje yra paprastos medžiaginės sėdynės. Pereinant prie geresnių apdailos lygių, sėdynės yra daug išvaizdesnės, patogesnės ir pagamintos iš geresnių medžiagų. Papildomai Skoda Fabia automobiliuose rasite įrengtas daiktadėžes.

Erdvė automobilyje

Nesvarbu sėdėsite priekyje ar gale – vietos bus pakankamai. Sėdint gale universalo versijoje puikiai tilps 3 keleiviai. Keleiviai gali sėdėti ir aukštesni ir platesni -vietos galvai ir kojoms užteks. Tačiau svarbu paminėti, kad hečbeko versijoje trims keleiviams jau bus per ankšta.  

Bagažinės erdvė yra įspūdinga kaip tokio dydžio automobiliui. Neatlenkus galinių sėdynių į bagažinę galima sutalpinti daug daiktų. Atlenkus galines sėdynes, bagažinėje bus daug talpesnė nei didelio visureigio "Volvo XC60". Skoda Fabia automobilis puikiai tinka tiems, kuriems nuolat reikia vežti daug daiktų.

-          Hečbeko bagažinės talpa - 330 l

-          Universalo bagažinės talpa - 530 l

Multimedija

Bazinėje komplektacijoje rasite tik grotuvą su radijo ir Bluetooth funkvija kiek naujesnėse versijose. Pilnesnio išpildymo komplektacijoje dažniausiai būna įrengtas Bluetooth ryšys, DAB radijas ir 6,5 colių spalvotas lietimui jautrus ekranas su Skoda Smartlink palydovine navigacija.

Skoda Fabia kelyje

Skoda Fabia yra daugiau miesto automobilis. Dėl trumpos ir siauros ratų bazės automobiliu važiuoti ir parkuotis mieste bus tikrai paprasta kadangi manevringumo jam netrūksta.

Važiuojant užmiestyje garso izoliacija nebus pati geriausia, o dėl silpnesnių variklių, atliekant lenkiamąjį manevrą rekomenduojama gerai apskaičiuoti ir įsijungti žemesnę pavarą. Nepaisant to, mieste galios tikrai pakanka.

Vairo mechanizmas gerai subalansuotas. Nors pakaba yra kiek kietoka, posūkiuose Skoda Fabia vairuoti yra tikrai lengva, sukibimo su kelio danga netrūksta, o valdymas yra saugus ir tikslus.

Dėl ganėtinai nedidelių statramsčių, didelio priekinio ir šoninių stiklų, kelio matomumas vairuojant Skoda Fabia yra tikrai geras. Patogumui parkuojantis galima įsigyti parkavimo jutiklius gale ,tačiau automobilis nėra didelis, todėl ir neįgudęs vairuotojas turėtų jaustis patogiai.

Pavarų dėžė

Jei norite mechaninės pavarų dėžės, galite rinktis iš 5 arba 6 pavarų greičių dėžes.

Jei jums artimesnė automatinė pavarų dėžė, Skoda Fabia siūlo 7 pavarų automatinę pavarų dėžę.

Išlaikymas

Fabia kaip ir kitus Skoda modelius galite rinktis su Greenline arba Greentech technologija, kuri daugiausiai dėmesio skiria didesniam degalų naudojimo efektyvumui. Šie modeliai turi taupų variklį, aerodinamišką kėbulą, mažą važiuojamosios dalies aukštį, automatinį variklio išjungimą ir užvedimą, programuojamą akumuliatoriaus įkrovimo sistemą, ilgesnę pavarą ir mažo pasipriešinimo riedėjimui padangas. Į paketą taip pat būna įtraukta Start-stop sistema, pavarų perjungimo indikatorius ir regeneracinio stabdymo technologija.

Degalų sąnaudos

Vidutinės degalų sąnaudos - nuo 3,4 iki 5,2 litrų kilometrui. Tačiau degalų sąnaudos priklausys nuo jūsų pasirinkto variklio, pavarų dėžės ir vairavimo stiliaus.

Išmetamas CO2 kiekis:

-          1.2 TSI 66 kW. – 107 g/km. 

-          1.0 TSI 70kW. – 99 g/km.

-          1.4 TDI 55-77kW. - 89-102 g/km.

Surask savo sekantį automobilį.

Panašių automobilių apžvalgos

Jei galime Jums padėti bet kuriame etape, nedvejodami susisiekite su mumis!